Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Aki hisz a szellemekben az...

Aki hisz a szellemekben az válaszolna ezekre a kérdésekre?

Figyelt kérdés

Most leszögezem, hogy nem kötekedés és nem akarok vitát! Köszönöm szépen!


Ugye ezeknek szintén élőlényeknek kéne lenniük, azonban biztos, hogy nem szén alapú életformák és jelenlegi ismereteink szerint más anyagból nem létezhet élőlény a Földön. Próbálkoztak mással még, de mindig volt valami baj. Tehát akkor ők milyen anyagból állnak, mivel táplálkoznak, hogy szaporodnak és egyáltalán, hogy képesek mozogni, az agyuk milyen részüknek küld parancsot, hogy most mozdítsa meg a kezét, vagy lábát, mikor eleve nincs is anyagjuk, mert a tárgyakon átmennek? Sok itt a kérdőjel, de ha valaki pár dolgot tudna tisztázni, akkor az úgy jó volna. :D Köszi szépen! :D



2015. dec. 19. 14:24
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a szellemek testetlen energiák(foszlányok), így az összes kérdésed értelmetlen.
2015. dec. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Ilyen nem létezik, tehát akkor eddig ott tartunk, hogy nincsenek. Jólvan. Egyéb hozzászólás? :)
2015. dec. 19. 14:39
 3/21 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy nem létezik?
2015. dec. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Mivel nem lehetséges, ezért elég egyértelmű. Az alak kiindulási pont, hogy nincsenek, aztán valaki kitalálta őket. Én meg most arra vagyok kíváncsi, hogy hogy terjedt el, ugyanis ezekre a kérdésekre nincs válasz, ergo nem tudnak létezni, nincsenek.


A másik meg, hogy ha a ezek egykoron emberek voltak és a kínaiak nem tévednek, tényleg van Chi, mely egy örök anyag és a test elpusztulása után megmarad, akkor sem lesz annak tudata.

2015. dec. 19. 14:49
 5/21 A kérdező kommentje:
A másik meg, hogy például a mermaidok a szellemekkel ellentétben biológiailag létezhetnek. Ha mi anno a fáról a vízbe megyünk, akkor most olyan létformák vagyunk, melyek úgy néznek ki, mint ahogy mi elképzelünk egy olyan lényt (nem teljesen, de talán érted, hogy mire gondolok). A szellemeknél ilyen nincs. Egyszerűen egy papus kitalálta, hogy ők vannak és ennyi. De egyszerűen nem lehet nekikfogni, hogy most kutassunk utánuk, mert a létezésük eleve lehetetlen, tehát nem tudunk tovább haladni.
2015. dec. 19. 14:57
 6/21 anonim ***** válasza:
Ha hited szerint nem léteznek, akkor minek foglalkoztat téged ez a kérdés? Ez így teljesen értelmetlen. Olyan mint azon filozofálni, hogy angyalok léteznek-e vagy sem.
2015. dec. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Én nem hiszek semmit, a tények embere vagyok. Angyalok sem léteznek természetesen, nem olyan bonyolult ezekre válaszolni. De, mint látom te sem tudsz normális választ adni, ami érthető, csak akkor is. Tehát egyszerűen vannak emberek, akiknek azt mondják, hogy a saláta egy állat és rögtön elhiszi. Nekem kellenek bizonyítékok, tények, de mondjuk ez én vagyok. A lényeg akkor, hogy semmi bizonyíték nincs rájuk, egyszerűen mesebeli lények és valaki el tudja képzelni, hogy vannak. Jólvan. Akkor azért megérte kiírni a kérdést. Köszi a segítséget! :)
2015. dec. 19. 15:09
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Te is egy áradat vagy az energiahalmazban.
2015. dec. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Leírnád nekem hogyan működik a számítógéped alkatrészről alkatrészre és hogyan kell írni egy számítógépes programot. Ha lehet egy részletes leírást kérnék, és nehogy csalj a google barátnéddal. Adok neked egy perc előnyt, de utána ez a kérdés már nem érvényes.
2015. dec. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Nahát letelt az idő, és még válaszolni se tudtál? ejnye, ejnye. Valaki itt feleslegesnek hiszi magát értelmesnek.
2015. dec. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!