Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Kéozelődöm vagy ilyen tényleg...

Kéozelődöm vagy ilyen tényleg létezik?

Figyelt kérdés

Nem rég körülbelül fél éve költöztem új lakásba. Műszálas volt mivel nem tudtam tovább abban a házban maradni ahol 1 éve öngyilkos lett életem szerelme.

Az első két hónapban semmi nem volt.Aztan kezdtem el furcsa dolgokat tapasztalni.Először csak a szokásos dolgok ajtó csalódás nyikorgas meg falon dörömbőlés.Én nem nagyom hiszek illetve hittem eddig az ilyen dolgokban de mostmár kezdek a saját véleményem én is kételkedni.Három napja éjszaka iszonyatos para dolgot láttam.Szokas szerint későn mentem aludni általában 10 kor fekszem le.Fel riadtan ilyen hajnali 3 körül arra hogy valaki mászkál a házakban elég ilyesztő érzés volt mivel egyedül lakom .Emeletes a ház viszont csak a földszinti részét használom nem nagyon megyek fel az emeletre.Kimentem megnézni hogy még is mi lehet az és a lépcső előtt közvetlen láttam egy kis gyerek alakját .Először csak azt hittem képzelődök becsúktam ay szemem hátha éltünk de nem így lett még egy pár percig láttam aztán pedig nem volt sehol semmi .

Azóta nem láttam egyetlen egy éjszaka sem hasónlót .

Megítsetek megörültem vagy ilyen tényleg létezik.?

Vajon milyen jelenség lehet ez és mit akarhat .

Teljesen biztos vagyok benne hogy nem álmodtam és mostmár abban is hogy nem is képzeltem.

A hangok meg a dübögések azóta csak néha fordulnak elő föleg éjszaka éjfél és három óra között pontosan minden nap .

Ez vajon mi lehet.

Eddig szkeptikus voltam de mostmár nem tudom mit higyek .



2017. aug. 4. 20:09
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
*Képzelődőm
2017. aug. 4. 20:10
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Őszinte részvétem a szerelmed miatt! :( El sem tudom képzelni, min mehettél keresztül :(.


Ezek a jelenségek léteznek, igen. De mindenki, aki hisz a szellemekben, ezt fogja mondani, aki meg nem, az próbálja kimagyarázni a dolgokat.

Mond, nem próbáltál oda menni a kislányhoz, vagy túlságosan sokkolt a jelenség?

2017. aug. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Nem próbáltam oda menni.Alig kb egy- két percig láttam aztán eltünt.

Bár remélem nem láttam többet mert eléggé megrémíttet a dolog de ha legközelebb úgyan ez előfordul egyáltalán megprobálom megközelíteni.Bár szerintem lehet hogy ez veszélyes lehet .Ha egyáltalán létezik fogalmam sincsen milyen szándékkal lehet itt vagy egyáltalán mit is akarhat tőlem

2017. aug. 4. 20:32
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát én már csak az olvasásába beleborzongtam:D. Éjjel szerintem nem fogok merni kimenni a konyhába :'D.

Nem lenne veszélyes. Ha képes lenne ártani neked, már megtette volna. A zajjal csak a figyelmedet akarta felhívni. Nem tudja, hogyan lépjen tovább (hogyan "költözzön új lakásba":), ezért segítséget próbál kérni.

2017. aug. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
53%
Véleményem szerint írásod alapján válaszra nem érdemes troll vagy.
2017. aug. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
52%
:(
2017. aug. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Azért mert te nem hiszel a télben a dolgokban attól m3g miért lennék troll?

Nem találok ki ilyet nem bilondultam meg láttam amit láttam és kicsit sem jó szórakozás volt .

2017. aug. 4. 22:14
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én hiszek a télben!
2017. aug. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
A tél közeledik ...
2017. aug. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
De, troll vagy. Különben nem lenne szokatlan amit a szerelmed tett, én sem viselném sokáig...
2017. aug. 6. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!