Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Miért gondolják egyesek, hogy...

Miért gondolják egyesek, hogy angyalok létezhetnek?

Figyelt kérdés

Paralízises álmoktól szenvedek már 4-5 éve. Felfogom ésszel, hogy ez vérnyomásprobléma miatt van, mert már rengetegszer az arcomba üvöltötték a tényt sok hülyézés közepette, hogy a vérnyomásom "rossz". (Csak arra hallgatnak mindig, hogy ébren miért normális a vérnyomásom? Akárhányszor mérték már rokonok, házi orvos, barátok, sosem volt se magas, se alacsony, pont normál értékű volt) Szóval tudom, tudom, nem létezik más magyarázat. Mégis úgy élem meg az ilyen álmokat, mintha egy arctalan, éjfekete szellem ráülne a mellkasomra és fojtogatna. Teljesen lebénulok, nem tudok beszélni, és megmoccanni se, nemhogy felkelni és feloltani a villanyt.


Egyik ismerősöm azt mondta kérjem az őrangyalom segítségét. Jó vicc. Szerintem ha létezne, már rég közbeavatkozott volna, szóval vagy röhög rajtam és szurkol a szellemnek vagy nem is létezik. Érdekelne ez az angyalokban való hit! Honnan ered? Kik az angyalhívők? Ha mégis léteznek, hogyan találjam meg őket? Lehetséges esetleg, hogy kivételes embereknek őrangyalai vannak? Nekem tuti nincs, átlagos közember vagyok, de vajon láthatnám mások angyalait? Vagy az angyalokhoz elkell asztrálutazni?



2017. aug. 15. 13:15
 1/9 anonim ***** válasza:
37%
Marhaság az egész. Alvásparalízised van, nekem pedig robbanó fej szindrómám.
2017. aug. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
44%

Az a baj, hogy sokan nem értik a világot és akkor rögtön kitalálnak rá valamit.

Ha leállsz beszélgetni egy átlagkereszténnyel, hát 5 perc alatt olyan ellentmondásokba keveredik, hogy az eszem megáll.

Egyik ilyen tipikus az angyal sztori.

Ha 5-en utaznak egy autóban és balesetben meghalnak 4-en, rögtön kitalálják, hogy az egy túlélőt az őrangyala mentette meg.

Holott egyszerűen arról van szó, hogy rohadt hülyén venné ki magát, ha mindig meghalna 5 főből mindenki vagy csak 3/2/1 ember.

Teljesen természetes, hogy van, hogy pont egy ember ússza meg. Az lenne a fura, ha ilyen nem lenne.

Vagy a másik példa.

Miért hagyja Isten, hogy egy pestis akár gyerekeket is elvigyen?

Há mer szabad akarat van, szal így jártunk.

Persze mikor a kutatók előállnak a megoldással, akkor már nekik nincs szabad akaratuk, ez mind Istennek köszönhető, senki másnak, mert ő megmentett minket.

Igaz, hogy másik több milliót nem, de ők így jártak.

Isten útjai kifürkészhetetlenek, szal ennyi.


Na kb ugyan így végig lehetne venni az egész műsort.

2017. aug. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 thoomas26 ***** válasza:
58%

Az angyalok voltaképpen olyan magas rendű szellemi lények, akik már régóta nem öltenek testet, vagy soha nem is volt testi életük. Feladatuk a segítés, persze meghatározott körülmények között. Az angyalokat ráadásul nem célravezető kimondottan a szárnyas ábrázolású lényekként aposztrofálni. Angyalnak tekinthető bizonyos esetekben egy elhunyt szeretted is, aki úgy döntött, vigyáz rád az életedben, de egy olyan magas rendű lélek is, akinek kifejezett dolga a segítségnyújtás. (Olykor megmutatkoznak egyesek előtt, s a belőlük áradó fényt vélték annak idején szárnyaknak, ráadásul meg kellett magyarázni azt is valahogy, hogy hogyan tudnak alászállni az "égből", s ezért ábrázolták őket szárnyas lényeknek, illetve ábrázolják őket a mai napig így.)


Őrangyala mindenkinek van. Ez alól senki sem kivétel. Ez alatt egy olyan szellemi segítőt értünk, aki vigyáz rá, hogy a leszületése előtt vállalt életútját az adott személy valóban meg is élje. Ez természetesen nem jelenti minden esetben a földi értelemben vett segítséget. Ők abban segítenek, a mi érdekünkben, hogy tegyük meg azt, amiért leszülettünk, bármi is legyen az.


Ezenkívül azért fordulhatunk hozzájuk, vagy más angyalokhoz is természetesen. Ha szeretetteljesen fordulunk feléjük, s kérésünkkel nem bántunk mást, illetve annak teljesítése nem befolyásolja a vállalt életutunkat, akkor segítenek is. De olykor figyelmesnek kell lennünk, hogy észre is vegyük azt.


Nem minden ember képes érzékelni a szellemi lényeket, s nem is mindenki előtt fognak egyértelmű jeleket adni magukról. Tehát elfogadásuk sok esetben a beléjük vetett hit kérdése.

2017. aug. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
42%
Az alvásparalízis nagyon ritka és akinek vérnyomás problémája annál olyan ritka, mint a fehér holló vagy még ritkább. Az alvásparalízis mellett valami komolyabb húzódik meg, mármint, ha tényleg olyan gyakori nálad. Nem tudom eddig milyen orvos kolléga diagnóztízált, de nyilván valami kontár. Azt se tudom hogyan jönnek képbe az angyalok, na biztos ők ülnek a mellkasodon. Az alvás bénulás nem egzotikus, hanem egészségügyi vagy hogy mondják.
2017. aug. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
26%

Jó hogy vannak angyalok, egy angyalok nélküli világ unalmas lenne. Szerelem sem volna. Szerelem nélkül a szererkezés sem volna, csak az ösztönszíntű biológiai késztetés. Ahol angyalok vannak ott nincs rosszkedv, depresszió, agreszió.

Az angyalokat nem lehet nem kedvelni, olyan aranyosak, mint a delfinek.

2017. aug. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
24%
Nem léteznek angyalok.
2017. aug. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
0%

Angyalok léteznek. Az álmod, pedig megegyezik azzal a halucinációval, amit a tudatos álmodás után látnak azok az emberek akik tudnak tudatosan álmodni. Ez lehet, hogy így nem érthető, de itt egy videó:

://m.youtube.com/watch?v=Q4nVb3zkzkI

Az őrangyaloddal, pedig kapcsolatba is kerülhetsz:

[link]

2017. aug. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

(utolsó vagyok)

Az első link: [link]

2017. aug. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
41%
Erre a kérdésre a válaszok különbözőek mert valaki hisz bennük valaki nem. Erről szól a hitt pl: valaki hisz Istenben valaki nem hisz benne pedig nem kézzel fogható dolog és nem is látható ugyan ez a szellem világra...őrangyala mindenkinek van csak vannak olyan helyzetek amikor nem kéred a segítségét vagy úgy érzi nem kell bele avatkoznia vagy éppen azért nem avatkozik bele mert ezért születtél le a földre...csunyán fogalmaztam mert sajnos nem igazán ment másképp és megint csúnyán fogok de sajnos valaki korán távozik az élők sorábol egy baleset miatt akár és azért nem avatkozik bele az őrangyalunk mert ezért születtünk le a földre igy kellett lennie...de te haza vittél magaddal egy rossz szellemet amitől minnél előbb szabadulj meg vagy hívj egy papot és szentelne fel a lakásod és téged is vagy menj el egy josnohoz hogy vegye le a radtapadt lelket...de ha nem felsz tole es semmibe veszed mindta nem is lenne ott akkor van hogy meg unja es tovabb all...a lenyeg hogy n felj tole mert az ilyen szellemek ebbol meritenek erot...de vigyazz mit gondolsz rola mert halljak rosszat semmikepp se es kerd meg szepen nagyon kedvesen normalis hangon hogy hagyjon teged beken mert ez be szokott valni ha nem akkor menj el egy olyanhoz aki ert hozza...ezek a szellemek azert rossz szellemek mert az eletukben olyan dolog tortent veluk amin nemtudnak tul lepni pl nem kaptak szeretetet vagy barmi es ezert tapadnak ra masra es ugymondv peobalnak neki rosszat okozni de ha te normalisan kezeled ezt az egesz helyzetet akkor tovabb fog allni
2017. aug. 22. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!