Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » SÜRGŐS mit tegyek?

SÜRGŐS mit tegyek?

Figyelt kérdés

2 évvel ezelőtt (sajnos) idéztem. Eddig csak elmosódó alakokat láttam néha, aztán próbáltam nem figyelni rájuk. Aztán minden éjjel lépteket hallok, hirtelen illatok, szellő (nyitva van az ablak, de alig jön be levegő, nem hogy szellő lenne), eddig egyszer-kétszer épp megláttam a szemem sarkából egy emberszerű alakot. Közvetlen az ágy mellé nem merem letenni a lábam, azt érzem, hogy van ott valami. Ugyanúgy még mindig elmosódó alakok. Sokszor hallom, mintha valaki füttyentene egyet.

Nem nézek olyan horrort, amiben szellem lenne.

Anyukámnak mondtam, de csak kinevetett, aztán csak annyit mondott, hogy beképzelem, és hogy az árnyak csak a fények.

11 vagyok, alig merek aludni este...

Mit csináljak?



2017. aug. 29. 21:18
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
9 évesen szellemt idéztél? Ez igen öcsém!
2017. aug. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kérlek, a kérdésre válaszolj.
2017. aug. 29. 21:28
 3/9 anonim ***** válasza:
55%
Ha nagykorú leszel akkor majd elmegy a szellem. Csak a gyerekeket inzultálják a kis gonoszok. Főleg azokat akik nem hagyják őket békén. :D A nyugodjék békében az nektek smafu?? :D
2017. aug. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Javaslom olvass (ne bibliát nert attól is be lehet kattanni) ne ilyen butaságokat, mert ha így folytatod, olyan leszel, mint az ezo tv-s nènik. Minden ember aki több aggyal rendelkezik, mint egy burgonya, rajtad fog nevetni. :)
2017. aug. 30. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Ismételd meg az idézést.
2017. aug. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
23%
Csak bebeszéled magadnak! Szellemek nem léteznek!
2017. aug. 31. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
38%
Anyukád a sok "elmosódó alak" hallatára nem vitt el még a szemészetre? Szerintem csak apudat "látod"... D:
2017. aug. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
45%

Utolsó nagy forma lehetsz:D

A kérdésre válaszolva biztos,hogy csak a képzeleted játszik veled. A korod miatt sok minden megragad az agyadban,(nem csak ha nézel horrort) és ezt sokszor, főleg este, az agyad levetíti neked, majd így dolgozza fel. Idővel ezek a ,, hallucinációk" el fognak múlni. Addig is foglald el magad; olvass, hallgas zenét, találkozz a barátaiddal. Hidd el nem lesz időd, a félelmeidre!

2017. szept. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
32%
Élénk a fantáziád, majd kinövöd.
2017. szept. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!