Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Vannak nektek szellemmes...

Vannak nektek szellemmes tortenetetek ami igaz?

Figyelt kérdés
Meselnetek mivolt a legdurvabb/ak ami tortent veletek? Nekem az volt amikor labdaztam az ocsemmel 2 en voltunk otthon o 6 eves berugtuk a labdat a szobaba o utana szaladt es megszolalt h " add ide" en lesokkoltam es hirtelen nem tudtam felfogni mivan igy hat ra se kerdeztem akkor.. mar banom most o mar 8 en 19 evesek vagyunk :)
2017. nov. 6. 20:16
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
19 évesen még értelmesen se tudsz fogalmazni.
2017. nov. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Van, de sajnos nem mondhatom el őket, mert nem velem történt ha nem egy rokonommal. De nagyon sok és furcsák...
2017. nov. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Vannak, de a tiédet én sem értettem.
2017. nov. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
90%
Olyan 9-10 éves voltam amikor álmomban megjelent egy velem egy idős forma kislány. Első ránézésre nem az a fajta szellem volt akitől összeszarja magát az ember. Kedves baba arca volt, szép hosszú sötét haja és kb úgy volt felöltözve mintha 200-300 évvel ezelőttről jött volna. Nem csinált semmit csak kimutatott a kis kezével a szobám ablakán és annyit mondott: " ott vagyok"! 3 éves később autóút épült a házunk mögé. A föld felásása közben egy komplett temetőre bukkantak, ahol rengeteg gyereksír is volt. A szobám ablaka ahol a kislány kimutatott pont a feltárt temetőre néz. Ekkor értettem meg mit jelent az a mondatra hogy ott vagyok...
2017. nov. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Neharagudjatok igen a fogalmazasommal vannak gondok sajnos :D.. megprobalom erthetobben.. otthon labdaztam az ocsemmel csak 2 en voltunk otthon a labdat berugtuk az egyik szobaba o utana ment es hallottam ahogy azt mondja "add ide" ugy h csak 2 en voltunk otthon :)
2017. nov. 6. 23:26
 6/9 anonim ***** válasza:

Wow...na így már mindjár máshogy hangzik!

De azután miért nem kérdezted még miután lenyugodtál vagy mi...

Lehet hogy van ésszerű mogyorázata :))

2017. nov. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 thoomas26 ***** válasza:

A történeted kapcsán jut eszembe, amikor én labdáztam a kisfiammal. Egy 2-3 cm átmérőjű gumilabdát gurítgattunk egymásnak, míg egyszer a kisfiam elvétette elkapni, s az begurult az ágy alá. Az ágyunk 5 cm-es lábakon áll, a falhoz van nyomva, s faltól falig padlószőnyegünk van. A labda láthatóan egészen a falig gurult, s megállt (tehát az ágy alatt) a föld és a fal találkozásánál. Kisfiam már másfél perce próbálkozott vele, hogy kiszedje, de sehogy sem érte el. Ekkor döntött volna úgy, hogy elmegy egy seprűért, hogy a nyelével segítsen, amikor a labda egyszer csak kigurult és megállt az ágy előtt a földön.

A hasonló eseteimet is mind alaposan megvizsgáltam, magyarázhatóak-e bármilyen hétköznapi módon, így ezzel is ezt tettem. Megnéztük minden lehetséges módon, illetve újra és újra megpróbáltuk rekonstruálni is a helyzetet, de egyértelműen elmondható volt végül, hogy semmilyen hétköznapi magyarázat sem adható a labda ilyesforma kigurulására.

2017. nov. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Velem is voltak már ilyenek. Ha akarod hallani őket, akkor írj privátot.:)
2017. nov. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nekem vannak történeteim, és privátban szívesen elmesélem
2017. nov. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!