Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ti hisztek a vedőangyalokban?...

Ti hisztek a vedőangyalokban? Ha igen láttátok mar? Es én hogy tudnám meglátni?

Figyelt kérdés

2017. nov. 8. 18:50
1 2
 1/16 Ozmium42 ***** válasza:
23%

Én láttam már, de nem hiszek bennük.


Ez a Grabovoj szám segít látni őket, ha feloldod 30%-os hidrogén-peroxidban, és megiszod:


6362133710026653

2017. nov. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
12%
Én láttam már egyet az odaátban és hiszek bennük. Egyszer szeretnék egynek a fejét felakasztani a falamra.
2017. nov. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Metionin ***** válasza:
72%

Semmilyen angyalban nem hiszek, de a koliban az egyik szobatársamét láttam. Ő aludt, mi a másik szobatársammal még tanultunk, és egyszer csak észrevettük, hogy a csaj ágya mellett egy alak áll. Csak néztünk meredten hogy mi van, aztán a valami eltűnt. Másnap mondtuk a csajnak, mire ő tök természetesen közölte, hogy ja, az az őrangyala volt, aki tulajdonképpen a halott nagymamája. Mi csak pislogtunk, mint aki tökre elégedett a válasszal, de utána pár napig nem volt könnyű elaludnuk.

Velem olyan volt, hogy amikor veszélyhelyzetben vagyok, gyakran hallok magam mellett morgást, mintha egy kutya lenne de nincs ott semmi. Viszont pár barátom már látta a "kutyát", ill. kutyaszerű árnyékot mögöttem (nem tudnak a morgásról), jellemzően olyankor, amikor egyedül gyalogoltunk hazafelé éjszaka (józanon, munkából). Aztán egyszer egy alak ki akart rabolni szintén sötét utcán, mondtam neki hogy takarodjon, aztán a fickó egyszer csak fura arcot vágott és azt mondta, hogy "hívjam vissza azt a dögöt". Odanéztem, ahova mutatott de nem láttam semmit, mire visszanéztem, a fickó már futott.

Előrebocsátom, hogy nem vagyok vallásos, nem hiszek angyalokban, szellemekben, démonokban stb. de azt hajlandó vagyok tudomásul venni, hogy fura dolgok márpedig vannak. Ezek pedig épp ilyen fura dolgok, akkor is, ha nem akarok ráhúzni semmilyen dogmát, babonát, stb.

2017. nov. 9. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Kérdező:

Van angyalkommunikáció tanfolyam. Viszont vannak akik eléggé érdekesen adják elő, minden csicsával hókuszpókusszal és varázslattal, na meg elég drágán. Nem mondom, hogy ezek nem jók, viszont ahol én voltam ott semmi sallang nem volt. Egyszerű volt és maradandó élmény. :) Azóta is tudok velük kommunikálni. Előre megmondták, hogy milyen párkapcsolatom lesz. Sőt már, akkor megmondták, hogy már ott van a csaj, csak én nem engedem közel. És tényleg így volt, persze ez csak fél évvel később esett le, amikor újra elolvastam az üzenetet és vissza gondoltam, hogy mik történtek. Minden úgy volt, mint ahogy abban az Angyal meditációban kaptam az infót.


Itt vannak érdekes felvételek: Szerintem van ami kamu.

https://www.youtube.com/watch?v=MA6qX_Fa-W0&t=125s

Van egy 2017-es ha jól emlékszem, akkor szeptembei októberi térfigyelő kamerás videó a facebookon. Most nem találom, olyan sok dolgot osztottam meg. De ha meg lesz, akkor linkelem. Na az egy tipikus őrangyali életmentés. Hirtelen megjelenik a semmiből megmenti a nőt aki átmegy az úton csak az egyik autós nem veszi észre és nem áll meg, aztán meg el is tűnik azzal a lendülettel.


ma 00:04

Neked pedig érdemes lenne a különböző vallásokat egy kicsit tanulmányoznod. Mert teljesen mindegy, hogy milyen névvel illetjük ezeket a lényeket, ugyanarról írnak a különböző vallások. De ezt csak azok látják be akik nem dogmákban gondolkodnak.

Nem semmi amit leírtál. :) A lány mellett nem biztos, hogy az az őrangyala, az inkább a szellemi segítője lesz. Az angyalok korábban nem voltak emberek. Vagy csak a nagyi alakját veszi fel.


Nem mindegy, hogy pl Víz Istene, Víz szelleme vagy Víz angyala?? Ugyanaz, akkor?


Az egyik barátom ahol dolgozik ott mozgásérzékelős kamerák vannak. ÉS az egyik éjszaka mindig bekapcsol, a felvételen egy homályos emberi sziluett látható. Tegnap láttam a felvételeket. Nap közben csak, akkor kapcsol be a kamera, hogyha valaki elmegy előtte. Többször volt már olyan, hogy lejött a lift kinyílt az ajtó és senki sem volt benne, aztán meg kinyíltak a fotocellás bejárati ajtók is.

2017. nov. 9. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
51%

Egy ehhez hasonló felvétel amit írtam.

https://www.youtube.com/watch?v=hZHUzHbFkJs


Ott is jön valaki nagyon gyorsan, felkapja a nőt, és az út végén lerakja majd eltűnik.

Az tűnt fel, hogy pár napos volt a felvétel amikor felkerült. Viszont most nem találom.

2017. nov. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
51%

Meg van :)

[link]

2017. nov. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
56%

Hinni tökéletesség ellenes.

Nincs ilyen irányba specializációm.

Minden 3. szemet nyitó gyakorlattal. Kérd segítségét/segítségüket. Megkérheted őket, álljanak valahova, stb.

2017. nov. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
37%
Én Spirituális Sátánista vagyok, és mint ilyennek, van egy Őrződémonom, és egyszer megmutatta magát. Illetve kétszer. Először álmomban, másodszor fekete tükörben.
2017. nov. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
54%
6: a trükkfelvétel csodái... Bámulatos hol tart már a technika!
2017. nov. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
66%
Nekem megjelent sokszor, szerintem a papa meg a mama. Nem csak én láttam más is odafenn az égen két csillagszerű valami jelent meg eddig háromszor halottak napján miután kimentem a papa meg a mama sírjához. Nem hiszek benne, de látta más is a jelenséget és mikor észrevettem én is odafenn a két fénylő pontot hirtelen kialudtak, A jelenség először 2004-ben történt Holdvilágos égen majd 2007-ben és most idén is miután a nagy fatert meglátogattam odakinn az egyik ismerősöm észrevette a két csillagot odafenn. Én nem hiszek ebbe, de felnéztem és tényleg ott voltak a Hold alatt nem sokkal szinte körömméretű két pont. Azért gondolom, hogy ők, mert nem egyszer megmentette valami az életem erre példa egy 2008-as eset mikor rosszul lettem egy strandon és hallucináltam. Fehér csíkot láttam meg valami fura árnyakat nem olyan, mint a filmeken és pontosan kettő volt, márványos fekete színű tengelyük volt és a körvonaluk fehéres, de emberszerű és láttam azt is, aki a vízből kihúzott, a két alak mögötte állt! Lehet, hogy az oxigén hiány csinálta, de nem láttam még olyat soha!
2017. nov. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!