Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hol vehetek annabelle babat?

Mogyoroka kérdése:

Hol vehetek annabelle babat?

Figyelt kérdés
Sziasztok! van az az annabelle csúnya porcelan feju baba lattam hogy arulnak olyat egyes helyeken el is mentem egy helyre de ott pont nem volt most...tudtok esetleg olyan netes oldalakat vagy helyeket ahol arulnak meg?
2017. nov. 12. 16:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nálam van. Ingyen elvihető. Átmenetileg egy ládába tárolom. Csak házon kivül kapja meg a láda kulcsot és ellem nélkül is müködik és rejtett arc mechanikaja is van.
2017. nov. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Igen...szamitottam ilyen hulye valaszokra...(:
2017. nov. 12. 20:37
 3/13 anonim ***** válasza:
A magyar logika szerimt hülye kérdésre hülye választ kell írni c:
2017. nov. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
36%

"van az az annabelle csúnya porcelan feju baba"

NINCS!

Ha porcelánból van a feje, akkor közelebb volt Mako Jeruzsálemhez, mint a baba Annabellehez!

Az eredeti így néz ki:

[link]

Ha te porcelán fejűt láttál, az silány, ugyanolyan nevű utánzat.

Ekkor viszont nem tudhatjuk, milyet láttál, no meg azt sem, hol keressed.

2017. nov. 13. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
-.-.....ami a filmben volt olyan babara gondoltam..aki latta a filmet erti mirol beszeltem (;
2017. nov. 13. 12:21
 6/13 A kérdező kommentje:
Kettes!:lehet szamodra hulye volt a kerdes voltak itt ertelmes emberek akik fel tudtak fogni a kerdest es ertelmes valaszt tudtak irni privatban hogy a galaxy jatekaruhazban talalok ilyet...(;
2017. nov. 13. 12:24
 7/13 anonim ***** válasza:

Neked nem kell Annaballe, így is elvarázsolt vagy.

#6 A kérdező kommentje:

"Kettes!:lehet szamodra hulye volt a kerdes"

#2 A kérdező kommentje:


A kígyó a farkába harap, hiszen mindkét kommentelő TE vagy.

2017. nov. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Orulok hogy valahol probalod ki okoskodni magad mert ennyire unalmas az eleted de ezt ne az en kerdesem alatt tedd legyszives mert senkit nem izgat.
2017. nov. 13. 14:47
 9/13 A kérdező kommentje:
Itt kotekedtek meg okoskodtok az oldalon ahelyett hogy inkabb valami ertelmes dologra forditanatok az idotoket mondom meg egyszer VOLTAK ERTELMES EMBEREK AKIK VALASZOLNI TUDTAK AMELYIKOTOK NEM TUD NORMALIS KERDEST ADNI ANNAK NEM KELL IDE IRNI!foglalkozzatok massal epitgessetek inkabb a rohadt szanalmas eleteteket viszlat
2017. nov. 13. 14:52
 10/13 anonim ***** válasza:
A mi valaszunknak tobb ertelme van mint a te kerdesednek.
2017. nov. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!