Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mit jelent a fehér galamb?

Mit jelent a fehér galamb?

Figyelt kérdés

Ma temetésen voltam (sajnos)

Amikor megérkeztünl észre vettük hogy ott van egy hófehér galamb.

A temetés közben a galamb végig ott volt repkedett, leszállt közénk.

Amikor a szórás következett a galamb majd hogy nem átszállt rajta, tett egy nagy kört, eltünt és pár mp múlva ismét megjelent!!!!

Ott dolgozót megkérdezve a galamb tegnap óta volt ott.



2017. nov. 21. 18:24
 1/4 anonim ***** válasza:
60%
Erre senki sem tud biztos választ adni maximum találgatni. Sajnálom ès rèszvètem.
2017. nov. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem simán élelmet keres.
2017. nov. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Lélekmadár szimbólum...általánosságban az isteni lélek jelképe,tűzjelkép és üzenethordozó,a fehér galamb pedig az ember új lelkét testesíti meg.A gnosztikus hagyományban pl. belső megszabadulás,de rengeteg kultúrában az istennői energiákhoz kötik...

jelentései közé tartozik még a: szeretet,kellem,ígéret,odaadás, isteni,szentség,áldozat,anyaság,béke,felemelkedés, megtisztulás,hírvivő,remény.

[link]

A "barátod",vagy a szeretted ezzel akart üzenni,"Hogy jól vagyok srácok,leraktam a terhet,megyek tovább,odaát találkozunk!" :)

2017. nov. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat 😊
2018. jan. 23. 06:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!