Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Akkor most létezik Észak-Ameri...

Főzős Laci kérdése:

Akkor most létezik Észak-Amerikában a Big Foot, vagy nem?

Figyelt kérdés
Úgy szeretném,ha létezne.Vagyis hogy ez is kapcsolat lehetne egy hunanoid fajjal.
2010. jún. 2. 21:29
 1/8 anonim válasza:
76%
hát ilyen kérdésekben nagyon osztott vagyok... elég sokat néztem a national geographic-ot... és ott sok big foot-os dokumentumfilm van főleg a mindennapi tudományban, illetve a (Is it real?) magyarul nem tudom pontosan a címét... és én is csak azt tudom mondani, hogy eddig miért nem találtunk belőlük döglött példányt? miért nem fedeztük fel? miért nem tudott róla csinálni senki sem egy nyomorult digitális felvételt? miért csak régi és kopott képek és videók vannak? Annyi állatfajt felfedeztünk már annyi mindent tudunk már... őket hogyhogy nem találtuk meg? (szerintem nem adtam választ a kérdésedre de jó volt ezt leírni:D )
2010. jún. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hogy a fenében létezne? Aki nem látja hogy a hamisítványokon ember látszik az vak vagy...
2010. jún. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Szeirntem létezhet, csak nem feltétlenül a földön él. Lehet valami UFO vagy mondtam valamit, ami ritkán mutatja meg magát.
2010. jún. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ja, csubakka :]
2010. jún. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Salx Narval ***** válasza:
Nem.
2010. jún. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
meglehet hogy létezik de különben it egy élő videó: http://www.youtube.com/watch?v=VsoTUy0-BjQ&feature=related
2010. jún. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Létezik!!! Ugyan az a lény, mint a Jeti a Himalájában!
2010. júl. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
a bigfoot nem a yeti? :D
2010. júl. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!