Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Lehetséges-e, hogy megéreztem...

Lehetséges-e, hogy megéreztem valakiről, hogy földönkívüli?

Figyelt kérdés
Alapból jók a megérzéseim,általaban átlátok mindenkin. Ma kiszolgáltam egy hölgyet és ahogy kommunikációba elegyedtünk éreztem valami furcsa természetfeletti erőt. Lehetséges,hogy UFO volt?
2018. jan. 24. 11:56
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
70%

#7

"a hülyéket viszik először"

Hazudsz! - vagy pedig más bolygóról írod kommentedet.

2018. jan. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
őt már lehet, h egyszer elvitték....
2018. jan. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
👽
2018. jan. 25. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Szerintem UFO volt. Mélytorok nevű faj!
2018. jan. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

#11-ben leírt véleményem fenntartom, kiegészítve azzal, hogy ha te kiszolgálsz valakit -ami mindennapos dolog- vele nem 'kommunikálsz', hanem beszélgetsz.

Kérdésed a "Sánta kutya jobban fut, mint a mozgássérült ember" megjelenésülése.

2018. jan. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
"Egyébként évezredek óta köztünk élnek". Annak ellenére, hogy nem vagyok "alapból" szkeptikus, erre azert nincs semmiféle bizonyíték.
2018. jan. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
"Alapból jók a megérzéseim, általában átlátok mindenkin". Ja, hát akkor biztosan földönkívüli volt...
2018. jan. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!