Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Meséltek nekem paranormális...

Meséltek nekem paranormális történeteket? Légyszíven nagyon kiváncsi vagyok!

Figyelt kérdés
Sziaaztok!Már elég régóta érdekel ez a tema és gondoltam felteszem itt,a Gyakori Kérdéseken is!
2018. jan. 26. 12:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer "eltüntettem" egy ceruzát. A mai napig nem tudom, hogyan történt, egyszer csak eltűnt a kezemből.
2018. jan. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
60%
Én tárgyakat tudok mozgatni, egy futárcégnél dolgozok...
2018. jan. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
17%
Látom saját magamat ... miután tükörbe nézek
2018. jan. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Velem még gyerekként fordult elő egy olyan, hogy reggel ébredés után a sötét szobában valaki állt az ablaknál. Sötét volt, szóval egyáltalán nem láttam az arcát meg semmit, csak a körvonalait. Akkoriban egy szobában aludtam muterommal meg bátyámmal és emlékszem szóltam is a muteromnak, hogy ki áll ott az ablaknál, de ő mondta, hogy ő fekszik az ágyában, illetve a bátyám is ugyanezt válaszolta. Baromira megilyedtem, mert nem értettem, hogy akkor most mivan. Tuti, hogy nem az volt, hogy még félálomban vagyok, mert ugye az ember ilyenkor kajakra felébred, ha valami félelmeteset lát és én végig láttam ezt az alakot. A végén bebújtam a takaró alá és elaludtam, de még így 30x év távlatából is tisztán emlékszem az egész jelenetre.
2018. jan. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
48%
Én bármit el tudok tüntetni egy zsebdimenzióba, csak le kell ejtenem a szobámban.
2018. jan. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
35%
scp foundation, creepy pasta
2018. jan. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Missi_Key ***** válasza:
Creepypasta.com
2018. jan. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Egyszer velem az volt, hogy feküdtem az ágyamban hajnalban és egyszer csak arra ébredtem fel hogy az ajtó előtt lebeg egy zacskó. De komolyan egy sima átlátszó zacskó. Nagyon megilyedtem bebujtam a takaró alá és elaludtam.
2018. jan. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
46%
"Már elég régóta érdekel ez a téma és gondoltam felteszem itt, a Gyakori Kérdéseken is!" Ez súlyos hiba volt...
2018. febr. 8. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
2018. márc. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!