Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mesélnétek szellemidézős...

Mesélnétek szellemidézős történeteket, amiket ti éltetek át, vagy olyan furcsa eseményeket, amikre azóta sem tudtok egyértelmű magyarázatot adni?

Figyelt kérdés
Egyáltalán nem szeretnék szellemet idézni, nem is igazán hiszek ilyenek nem (annak ellenére sem, hogy velem is történt néhány érdekes dolog életem során), csak szkeptikus létemre is imádok ilyeneket olvasni, és ja, ez a téma eléggé lerágott csont, de nem tudok betelni vele, hiába van fent egy csomó sztori ezen az oldalon (és légyszi ne hülyeségeket/kitalált történeteket írjatok, van elég fantáziám, olyanokat én is ki tudok találni, és horrorfilmet is tudok nézni, szóval leginkább olyasmikre lennék kíváncsi, amik ténylegesen megtörténtek).
2018. jan. 5. 13:59
 1/4 A kérdező kommentje:
*ilyenekben
2018. jan. 5. 14:00
 2/4 anonim ***** válasza:
37%
Nagyanyám, bár 6 éve halott, a héten megkapta a levelet Orbán Viktortól, amiben támogatást kért a kampányhoz. Hívtam egy médiumot, és a nappaliban sikeresen meg is idéztük a szellemét. Amikor a levélről kérdeztük, kopogásokat kezdtünk hallani a falakban. A zörejeket követve eljutottunk az egyik ruhásszekrényig. Átkutattuk az ott tárolt paplanokat, és az egyikben kétszázötvenezer forintot találtunk bevarrva, amit másnap el is küldtünk a Miniszterelnök Úrnak támogatásként. Szerencsére, mert a hétvégén az ELMŰ le fogja kapcsolni az áramot, a sötétben biztos nem találtuk volna meg azt a pénzt.
2018. jan. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Trollok mindenhol :(
2018. jan. 5. 14:22
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Őszintén mit vársz? Ilyen nem létezik. Ha lehetne szellemet idézni tudományosan bizonyítva lenne, és le lenne írva hogy kell csinálni. Nem csak ilyen össze-vissza oldalakon, persze mindenhol másképp.
2018. jan. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!