Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi tortent 1964-ben Nevadaban,...

Mi tortent 1964-ben Nevadaban, amikor egy varos eltunt? Probaltam utana nezni a neten, de nem talalok semmit. Azota foglalkoztat a dolog, amiota megneztem a Ketten egyedul Parizsban c. filmet.

Figyelt kérdés
2010. jún. 8. 13:08
1 2
 1/20 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
100%
Nem hallottam ilyet, de te biztos tudod honnan veszed, csak nem egy filmből?
2010. jún. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván akik eltüntették, azok a nyomokat is eltüntették :D
2010. jún. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Te honnan veszed, hogy akkor és ott történt valami is? Mi a forrásod?
2010. jún. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Hat onnan veszem,hogy a film valos esemenyeken alapul.Engem erdekelnenek a reszletek.64-ben tortent Nevada-ban,de,csak ilyen Ufo dolgokrol ir,errol az esetrol nem talaltam infot.Ha az eset a foldonkivuliekkel kapcsolatos,akkor nagyot fogok csalodni,mert nem hiszek bennuk.
2010. jún. 8. 14:29
 5/20 A kérdező kommentje:
Egyaltalan nezte valaki ezt a filmet.A film vegen bemondjak,hogy valos esemenyeken alapul.A film,pedig arrol szol,hogy egesz Parizsbol eltunnek az emberek,es,csak ketten maradnak,mint ahogyan a cime is szol.Nem nezte senki a filmet a Hbo-n?
2010. jún. 8. 14:33
 6/20 anonim ***** válasza:
50%
Mi a címe?
2010. jún. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
100%

Szia!


Én néztem. Írásod hatására rákerestem a google-n erre, de én sem találtam semmit. Akkoriban volt, hogy atombomba kísérleteket végeztek több helyen, Nevada környékén is. Bár ott talán '61-ben. Ez esetleg lehetett az oka annak, hogy kiürült a város, azaz kiürítették. Ha találsz valamit, megírnád?


Köszi!


Timi

2010. jún. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy mennyi valóságalapja van ennek a filmnek de azt ne felejtsd el az izgalmas film érdekében sok apróságot felnagyítanak.
2010. jún. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
86%

egyszer manó matyi elment fügét kaszálni 3 medve utját ála és azt mondták: ki kel mindegyikünk probáját álni hogy fügét kaszálj: az elsó medve azt mondta: ha a fivéred apjának 3 van és a fivéred fivérének is 1 fivére van ez hogy lehetséges?

matyi megtolta kalapját majd igy szólt: a fivérem fivére én vagyok igy nekem 1 fivérem van a másik testvérem ebbökl következik hogy a fivérem és é nvagyunk fiúk és van 1 lány


a második medve iyg szólt: Ha kecskemétre mész és veled szembe jön egy csapat hajdú 6 lovon 4 gyalog 3 ül a szekérbe hányan mentek tovább kecskemétre?


Matyi enél okosab volt megemelte kalapját majd igy válaszolt: Ejhh kend Hát egyedül megyek! mert a hajdúk szemböl jöttek!



A 3. medve azt mondta matyinak: ha én és testvéreim 85 évesek vagyunk ha a legkisebb medve 15 éves és a középsö ennek a duplája akkor menyi idös vagyok én? ha megmodnod utadra mehetsz



Matyi elnevete magát majd rávágta: 40 hiszen 15 duplája 30 igy a ketö medve 45 és már csak 40 kell a 85 höz! igy hát matyi kaszált és fügét ehetett


ez a mese valós alapokra épült:.. a valós elem a kasza

_________________________________________________________


ezzel a röktönzöt mesével azt akartam szemlltetni hogy hülyeséget kérdeztél...



GrimReaper 22/F

2010. jún. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
A paranormal activity c. filmhez is kiirtak, hogy valos esemenyen alapszik, kozben nem. Sot, az amityville-i horror filmnel is kiirtak, pedig kiderult, hogy a lakok vegig hazudtak.
2010. jún. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!