Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Vajon szellemet lathattam?

Vajon szellemet lathattam?

Figyelt kérdés
Hajnalban hirtelen felkeltem es egy lila kodszeruseget lattam magam elott. Par masodperc volt az egesz, de biztosan nem bekepzeltem. Amikor lattam nem ijedtem meg, kellemes erzes fogott el.
2018. márc. 23. 22:43
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Hirtelen felkeltél: ilyenkor az ember megszédül, “káprázik” a szeme, meg kell szoknia a fényt, a félhomályt.
2018. márc. 24. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha kellemes érzéssel töltött el, lehetett angyal :)
2018. márc. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Kodein hatasa. Eleg veszelyes cucc hosszutavon. A drog az rossz! Ertem?
2018. márc. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
46%
A halvàny lila dunsztot làttad.Szerencsés vagy,mert a legtöbb embernek az sincs.
2018. márc. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A lila részben a spiritualitás szimbolikus színe. Esetleg kaphattál jelzést egy angyaltól, hogy foglalkozz ezzel. Kéne találnod olyan személyt, aki jobban ért ehhez. Például szellemgyógyász.

Különben a lila dunszt annyiból jó példa volt, hogy szintén van köze a spiritualitáshoz. Amikor ezzel foglalkozunk vagy valamiben éppen nagyon elmések vagyunk, akkor a koronacsakránk lilán ragyog. Annak idején őseink ebből találták ki a kifejezést. (Sámán korszakból.)

2018. márc. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!