Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogyan uzzem ki a szellemet a...

Hogyan uzzem ki a szellemet a hazbol?

Figyelt kérdés

5 eve elunk ebben a hazban (Anglia) a ferjemmel es 2 eves kislanyunkkal. Eddig semmi szokatlant nm tapasztaltunk mult het pentekig. Esett a ho, ami itt ritka, de nem is ez a lenyeg.

Csutortok delutan belepte a ho a kislanyom labdajat a haz mellett. Penteken felkeltunk reggel hol a labda? Megtalaltuk kicsit arrebb, de nyoma nem volt, hogy gurult volna. Mellette ket labnyom. Uristen mindketten berezzeltunk. Eldobtam a labdat jo messzire a kertbe nem sokkal kesobb az arcomon megjelent egy olyan mintha keznyom lenne. Egett, de kb fel ora mulva eltunt. Tegnap jatszottak a labdaval, mondtam nekik nem kellene, mert nem szabad.

Este a ferjem altatta a kislanyunkat este (en dolgoztam) becsukta a szemet es recsegeseket hallott a falbol. Majd latott valakit, akinek nagy osz szakalla es haja volt. Felriadt, de abban a pillanatban meg is szolalt a nappaliban a kislanyom jatek konyhaja. Elotte soha.

Volt mar hogy eltuntek dolgok a hazban, csak nem figyeltunk fel ra. De most mar a labnyomok alapjan felunk itt elni.

Bunkok nem erdekelnek, csak olyanok valaszat kernem akik tudnanak segiteni, mert egyre parasabb a dolog. Koszonom



#labda #szellem #zaj #reccsenesek
2018. márc. 9. 15:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
43%
Írd be a keresőbe, hogy szelleműzés és találsz több házi praktikát is, de legjobb ha hívsz valakit aki hozzáértő és megtisztítja a házad.
2018. márc. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
54%
A mikulás elnézte a naptárat
2018. márc. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
32%
Gyertek haza, itt nincsenek szellemek.
2018. márc. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Az elsonek koszonom a valaszt. A tobbiek meg remelem es azt kivanom legyen ilyen elmenyben resze!!!!
2018. márc. 9. 15:54
 5/13 anonim ***** válasza:
28%
Rakjál ki egy köcsögöt vagy egy tányért az eresz alá, és ha lesz benne víz egy pár nap után, akkor biztos, hogy van szellem. Ha van, akkor vigyél ki egy banánt, rakd le, azzal játszon a SZELLEM, ne az eszével.
2018. márc. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
53%
Na ilyen határozott legyél a szellemmel is, és el fog menni.
2018. márc. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
45%

Feltételezem, hogy bunkó vagyok, ha javaslom neked egy jó pszichiáter felkeresését... Mert hát nyilván én hülyébb vagyok, mint egy hallucináló család.


A másik lehetőség, hogy valaki él a házatok alatt (volt már ilyen, hogy a csöves beköltözött a pincébe). Szóval rendőrség? Fuck logic...

2018. márc. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
33%
keresd meg a szellem holttestét,ásd ki,szórd be sóval égesd el. másképp nem lehet tőle megszabadulni.
2018. márc. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
26%

Mi is új helyre költöztünk a párommal tavasszal. Nem is volt a házban semmi gond, míg be nem jött a fűtési szezon. illetve nem is akkor kezdődtek, hanem jóval később. A padláson lépteket hallottunk, mintha járt volna ott valaki. Eleinte jól bezárkóztunk, még a szoba ajtót is eltorlaszoltuk, de nyugodtan aludni nem tudtunk. Aztán két hét múlva meguntam a rettegést, és béléscsövet fűztem a kéménybe. Azok a furcsa zajok amik addig rettegésben tartottak hipp-hopp megszűntek.

Ezt csak azért meséltem el, mert minden furcsa dolognak van természetes magyarázata. Olyan hogy természet feletti, olyan nem létezik! Csak a gyenge agyú emberek képzelnek nem létező dolgokat.

2018. márc. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
23%
Írj rám s egy ismerősöm elküldi.
2018. márc. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!