Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogyan tudnék kapcsolatot...

Hogyan tudnék kapcsolatot teremteni egy szellemmel? Vagy akár a saját őrangyalommal?

Figyelt kérdés
Szeretnék beszélni velük... kérlek olyanok ne írjanak akik nem hisznek az ilyenekben, kösz :D

2018. márc. 24. 22:32
 1/5 anonim ***** válasza:
72%

A RAI-nak (Reiki Association International) vannak erre képzéseik. Pl az angyalkommunikáció. Beszélni nem biztos, hogy tudsz, nem így kommunikálnak.

Angyallal már sikerült kapcsolatot teremtenem és olyan információt kaptam ami alapjaiban változtatta meg az életemet.

www.rai.hu oldalon találsz több ilyen képzést is.

Nekem azért tetszik a RAI, mert sallang mentes. Sok ilyen ezo, spiri képzés tele van mindenféle túlmagyarázott agyonbonyolított dologgal. Legalábbis én ezekkel találkoztam. Itt, viszont minden annyira egyszerű amennyire lehet.

2018. márc. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
8%
Egy elmeorvossal beszélj. Pá-puszi
2018. márc. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
32%

kinyitod a szád és szólsz vele.

Áthallatszik ám a 3,0+-os világokba is a hang.

türelem és kitartás.

2018. márc. 25. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
34%

Ha keresel, sok (sarlatán) fizetős tanfolyamot találsz, amiket elvégezve vagy sikerül, vagy nem.

Miért várod el, hogy neked ingyen elmondja bárki is, ha ugyanazzal a szöveggel családja jólétét tudja biztosítani?

.

A tudás hatalom - és hatalmát inggyé senki értelmes nem ossza meg!

2018. márc. 25. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem semmivel. Meditációval megkeresheted a saját totemállatod (őrangyalod ha úgytetszik, vagy ide behelyettesíthetsz bármit ami hitednek megfelel), vannak erre gyakorlatok. Egyszer "bezuhantam" ebbe az állapotba és beszéltem valamivel, de nem hiszem, hogy egy másik szellem vagy más lény lett volna. Sokkal inkább saját magam, a tudatalattim, a lelkiismeretem volt.
2018. szept. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!