Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Meg tudom idézni a kutyám...

Meg tudom idézni a kutyám szellemét? Lehetséges? Ha igen, hogy?

Figyelt kérdés

Rettenetesen hiányzik, úgyhogy kérlek segítsen valaki értelmes. Ne viccelődjetek, mert ez baromira nem vicces...😞😟

Hogyan tudnám megidézni a szellemét? (Ha számít, kb 1 éve halt meg😞) Szeretném látni egy kicsit, beszélni vele, hogy tudja mi mindigis szerettük, és én soha felejtem el❤😟 Kérlek segítsen valaki...



#kutya #állat #szellem #kisállat #hiány #idézés #állat szelleme #kutya szelleme
2018. ápr. 9. 15:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%
Pszichológus tud segíteni neked. Viccen kívül.
2018. ápr. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
66%
Attól függ hány éves vagy.
2018. ápr. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
22%
Persze, menni fog, csak bízz magadban!
2018. ápr. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

15 vagyok

Utolsó: az egy dolog hogy bízok magamban ne de hogyan csináljam? :D

2018. ápr. 9. 16:27
 5/15 anonim ***** válasza:
55%
Azt én nem tudom.
2018. ápr. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
94%

Tudtad azt,hogy mindenki aki fontos neked belédivódik egy életre? Azok akik már nincsenek veled fizikailag

bármikor felidézheted.A kutyádat is ,

csak gondolj rá,és ott lesz veled amikor csak akarod.Az én kutyum 9 éves,és tudom neki sincs örök élete.

2018. ápr. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
7%
Az állatoknak nincs lelkük, így szellemük sem.
2018. ápr. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Nincs lelkük?!!??!?! Na jó, utolsó te ennyire hülye vagy, vagy fogják a kezedet?

Szerinted az állatok nem éreznek?! 🙄

2018. ápr. 9. 21:17
 9/15 anonim ***** válasza:
15%

Szerinted ha valami érez, attól már automatikusan van lelke is? A körtefa is érez, szerinted annak is van lelke, és következő életében majd tulipánként születik újjá?

A kutyád pedig majd struccként? Vagy hogy kéne ezt elképzelni?

2018. ápr. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
72%

Az állatoknak nem olyan fejlett lelke van, mint az embernek, hanem egyfajta lélek esszenciájuk.

Nem külön álló lelkek, hanem egyfajta egységbe tömörülnek, a természethez kapcsolódnak.

Míg az ember, nem a természet része, s a lelke máshova távozik el.


Nézd, ne a halálába roskadj bele, hanem inkább örvendj annak, hogy ismerhetted és veled volt. Örömmel emlékezz rá, ne bánattal.

Mivel, az emléke örökké élni fog benned, ezért bármikor elő tudod ezt hívni magadban. Ha szeretnél, még így beszélhetsz is hozzá, de mindenképp engedd el őt, veled élt, szeretted, de már nem itt van.


Nem idézünk, soha semmikor, semmilyen formában. Eleve, nem is tudnád őt érzékelni, akkor miért szeretnéd idézni, főleg úgy, hogy kb már nincs is mit.

Ha idézed, neki azzal csak rosszabb lesz (ez mindenre igaz, akármit idézünk). Főleg, hogy az idézett, már nem is lesz ugyan az.

De erre nem térek ki.


Inkább dolgozd fel a halálát, engedd el, élj tovább.

2018. ápr. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!