Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Miért nem hajlandó elfogadni...

Miért nem hajlandó elfogadni egy csomó ember azt, hogy nem léteznek szellemek?

Figyelt kérdés

Minden TUDOMÁNYOS alapokra helyezett kísérlet egyértelműen bizonyítja, hogy nem léteznek szellemek. Miért jó hinni bennük?

Minden kérdésnél látni "persze mindennap beszélek velük", "én is láttam", "itt ül a párkányon" és ehhez hasonló válaszokat. Ez lenne a 21. század?

A másik meg a horoszkóp és a jóslás. Hogy képes valaki erre adni, pénzt kidobni ilyen humbugokra? Szégyen.

Várom a véleményeteket.


2010. jún. 12. 22:56
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
82%
Mindenki abban hisz amiben akar.
2010. jún. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem ez egy közös, össznépi játék. Hülyítjük egymást, és direkt hisszük el. Mintha egy horrorfilm szereplői lennénk. Természettudományok iránt érdeklődőként én se hiszek bennük, de bizony a sztorik hallatán, amiket azért elképzelek, a hátamon futkos a hideg.
2010. jún. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
91%
Miféle tudományos kísérlet bizonyította,hogy nem léteznek szellemek? Erre kíváncsi lennék.
2010. jún. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
70%
A kérdező meg minek kötekedik? Ha nem érdekli a téma, ne olvasson bele; ENNYI. Igaza van az 1. válszolónak.
2010. jún. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
28%
Ezt en sem ertem.. Mondjuk igazabol nem is erdekel, amig engem bekenhagynak a szellemeikkel.
2010. jún. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Nem töltök el vele időt, csak most idetévedtem erre a részére az oldalnak, és ledöbbentem. Nem tudom pontosan megmondani, hogy miért zavar, de ugyanaz, mint amikor valaki pl. egész nap csak online játékokat játszik. Egy kitalált világba fekteti minden energiáját. Ez talán még rosszabb is, mert minden tudományos alapot nélkülöz, félelmet kelt, és sokszor furcsa (bizarr) rituálék kapcsolódnak ezekhez a butaságokhoz.
2010. jún. 12. 23:29
 7/30 anonim ***** válasza:
Szerintem sokan túl sok "szellemes" filmet néznek, és azóta hisznek benne. :))
2010. jún. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
28%
Nincs tudományos kísérlet, ami cáfolná a szellemek létezését. Eleve ott kezdődik, hogy a szellemeknek nincs definíciója. Ettől még népbutítás, de nem kell átesni a ló túloldalára. Az áltudóst és a tudóst az különbözteti meg egymástól, hogy az utóbbi tisztában van az ismeretei korlátaival.
2010. jún. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
88%
Engem meg az zavar és az döbbent meg,hogy vannak olyanok,akik abba fektetnek fölös energiát,hogy olyasmibe szólnak bele,ami igazából nem érdekli őket és nem értenek hozzá.Ja és állítják,hogy tudományosan nem létezik az,amit több száz (normális) ember látott és tapasztalt.
2010. jún. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
ez is egy online játék tulajdonképpen, te is ide fekteted az energiádat:D
2010. jún. 12. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!