Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szellemek csak az ember...

Szellemek csak az ember képzeletében léteznek? (Itt gondolok az ágy mellett megjelenő alapokra. )

Figyelt kérdés

OLYANOK KÍMÉLJENEK, AKIK LÁTTA ILYET ÉS EL AKARJÁK MESÉLNI.

NORMÁLIS VÁLASZT VÁROK, HOZZÁÉRTŐ EMBERTŐL



2018. ápr. 29. 15:47
 1/7 anonim ***** válasza:
36%

Hozzáértő embert itt nem fogsz találni, legfeljebb önjelölt médiumot:D

Szellemek szerintem léteznek, de nem láthatók, bármilyen frekvrencián is van az agyad. Talán gyermekkorban lehet látni őket, de ez is megkérdőjelezhető.

Az ágy mellett megjelenő alakot legfeljebb idaképzeled, esetleg lidércnyomás hatására látsz valamit, csak gyak káprázik a szemed és foltokban látsz.

2018. ápr. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
34%

"Szellemek csak az ember képzeletében léteznek?"

Nem hiszem, mondjuk akadnak még mások is a galaxisban, az ő képzeletükban tovább élnek. "Gondolom".

" Itt gondolok az ágy mellett megjelenő alapokra."

Az ágy mellett megjelenő alapokra? Az milyen? Azt hittem a háznak van alapja. 🤔 Az én ágyam mellett nincs.

"OLYANOK KÍMÉLJENEK, AKIK LÁTTA ILYET ÉS EL AKARJÁK MESÉLNI."

Szóval olyanok kíméljenek, akik láttak ilyet, akkor csak olyanok válaszoljanak, akik még nem láttak. Hallottátok? Olyanok ne írjanak, akik láttak! Tartsátok tiszteletben a kérdező kérését! Na, most már minden világos. Kezdem azt hinni, hogy megértjük egymást a kérdezővel. Én tudom ő mit akar közölni nem ferdítem el a mondanivalóját meg semmi ilyesmi. Kezdem úgy érezni, hogy hasznos vagyok. 😏

2018. ápr. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
47%
Hatalmas az esélye annak, hogy igen.
2018. ápr. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%
Figyelj, 500 éve ha azt mondtad volna valakinek hogy létezik ultra-ibolya fény, rádióhullámok, meg a többi emberi érzékszervekkel nem tapasztalható dolgok elégettek volna hogy boszorkány vagy, simán lehet hogy halál után pl az emberi tudatnak marad egy "visszhangja", maradványa amit a mai műszerekkel nem tudunk mérni.
2018. ápr. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

"OLYANOK KÍMÉLJENEK, AKIK LÁTTA ILYET ÉS EL AKARJÁK MESÉLNI"


MINEK TESZED FEL A KÉRDÉST HA UTÁNA MEG PONT AZOK VÁLASZÁRA NEM VAGY KÍVÁNCSI AKIK VALÓSZÍNŰLEG A LEGHASZNOSABB VÁLASZOKAT TUDNÁK ADNI?!

VALÓSZÍNŰLEG EGY-EGY SZTORIBÓL IS MEGTUDHATNÁL EZT AZT!!!


de te tudod

2018. máj. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Lux morulus ***** válasza:

Rengeteget kell olvasni ahhoz, hogy véleményed lehessen.


Egy mondatot nem tudsz rendesen leírni, hogy érthetnél meg egy ilyen dolgot?


Válaszolok neked a szinteden, hátha úgy megérted.


Sossen em lááttam szelmet, de vegyd tudomát, hogy vannakok ! ééétted? vanak

2018. máj. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Általában ilyen alakok azoknál jelennek meg akik nagyon félnek ezektől. Az általában a képzelet szüleménye de kitudja :D egy időben én is paraztam ettől és nyugtalanul aludtam meg mintha láttam volna is egy alakot de amióta nem parázok túl nincs semmi gond
2018. máj. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!