Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Lehet barátnő mellett magányos...

Lehet barátnő mellett magányos az ember?

Figyelt kérdés

Szóval, van egy kis problémám. A minap ráébredtem, hogy magányos vagyok a barátnőm mellett.

Biztos nektek is volt hasonló érzés, hiába volt barátnőtök, vannak barátaitok, ha mindenki elhanyagol. A barátok nem írnak, ha te nem írsz nekik, a barátnőd meg egyedül hagy olykor olykor egész napra.

Így hát időm nagy részét a saját hobbijaimra szánom, de néha ahhoz sincs már kedvem.

Vannak napok, amikor mindegy kivel szeretnék beszélni, nem is érdeklem őket, ha meg a barátnőmnek írok, ő meg épp nem ér rá, vagy ezért, vagy azért. A munkahelyen se tudok senkivel beszélni, mindenki legalább húsz évvel idősebb nálam, valahogy nincs közös téma, ha meg lenne is, akkor csak folyton beszólnak, leszólnak.


Ha egyedül vagyok nagyon sok minden jár az eszemben, sok történet ami talán igaz lesz, talán nem.

De egy mindegyikre igaz. Mindegyik végén öngyilkos leszek, mosollyal az arcomon.


Esetleg tudtok valamit, amit tudnék tenni ezek ellen, vagy volt valakinek hasonló tapasztalata?


Előre is köszönöm a segítségeket!



2018. ápr. 23. 22:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
En folyamatosan ezt tapasztaltam az elmúlt 5 évben, majd egyedül folytattam tovább leszartam mindekit és nem vagyok magányos...bár sokan betegnek tartanak ezért de hát akkor is boldog vagyok így
2018. ápr. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is csak azért voltam magányos a régi kapcsolatom alatt mert elhidegültünk egymástól és elhanyagoltuk egymást. Én hiába akartam menteni a menthetőt, nem volt kölcsönös, de mégis együtt voltunk és ez rosszabb volt mint ha egyedül lettem volna inkább. Amikor szakítottunk 2 évig voltam egyedül, de nekem az pont jó volt. Magányos voltam, de jól éreztem magam, nyugodt voltam, sokkal pihentetőbben tudtam aludni is.
2018. ápr. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%
Ez gáz. Beszéljétek meg a problémákat és döntsetek, hogy ennek van-e így értelme.
2018. ápr. 24. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem sincsenek barátaim. Ha pesti vagy, és úgy gondolod, írj.
2018. ápr. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez szornyu!
2018. ápr. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Attol hogy van valakinek egy parkapcsolata lehet még magányos. Nekem pl harmonikus kapcsolazom van de ennek ellenere sokszor maganyos vagyok mert szüksegem van a baratokra is. Parkapcsolatot nezve nem vagyok maganyos de mint élet maganyos baratok nelkül. Kell hogy az embernek legyenek baratai is attol függetlenül hogy parkapcsolatban él.
2018. máj. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Jozso89 válasza:
100%
Na kapaszkodj. Én elég népszerű vagyok, tele haverokkal, penge barátnővel, és más nők maguktól keresnek meg a haverok is. Hála égnek, hogy megláttam az írásod! Ekkor tudatosult bennem, hogy ez a magány érzés belülről fakad és nem a többi ember hiányától. Régen én is olyan voltam mint te, 3 évembe telt, hogy az emberek csajom, más csajok maguktól keressenek és hívjanak buliba stbstb. Mégis rámtör a rettentő magány érzés még így is sajnos :( Sajnos én sem tudok más kiutat, egyszerűen betudom lelki gyengeségnek. Eddzek is komolyan már 3 éve ( kox nélkül ) de jó genetikám van és szép eredményeket értem el. Megkaptam a nőt akiről álmodtam, népszerűséget mindent és mégis ugyan ott vagyok mint 3 évvel ezelőtt, csak izomzattal több nagy önbizalommal és magabiztossággal. De ha az emberek tudnák mennyire elcseszett szétesett vagyok hát nem tudom mit gondolnának. Fel a fejjel cimbi, nem vagy egyedül ezzel. Elég rossz dolog de sajnos nem tudok rá megoldást pedig én nem 110 hanem 200%ot tettem bele.
2018. júl. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!