Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » HA megnézem a videót akkor...

HA megnézem a videót akkor nekem is ilyen tüneteim lesznek? De akkor miért teszik fel?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=kE9w8htWazM


Ebbe az elején van egy Peggy nevezetű baba aminek ha meglátod az arcát vagy a szemébe nézel akkor olyan tüneteid lehetnek mint pl:

-szívroham (azonnali)

-a jobb szemed elkezd fájni


És én azt hittem h nem fogják mutatni a baba arcát és erre megláttam 1-2 másodpercre velem is ez fog történni??

Kérlek h rendes válaszokat írjatok elöre is köszönöm!!

Ja és a videóba néztem nem a képen akkor is lehet bajom!!



2018. aug. 10. 10:30
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
A legrendesebb és legőszintébb válaszom: Ez az egész egy baromság. A világon semmi bajod nem lesz mert az egésznek a világon semmi valóságalapja nincs. Ez olyan mint pl a "szomorú vasárnap" című szám amiről azt terjesztik, hogy öngyilkosságra sarkall. Hát nem.
2018. aug. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
40%

1

A Szomorú vasárnap című sanzon miatt a negyvenes években többtucat ember lett öngyilkos. Ez történelmi tény.


A videó baromság.

2018. aug. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Megláttad.

Fáj a szemed? Szívrohamod van? Nincs? Na, ugye.

2018. aug. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
Bocsi, de a történelmi tény az, hogy sok depressziós ember hallgatta a Szomorú vasárnapot a szomorú hangvétele miatt. Az meg egy másik tény, hogy sok depressziós ember lesz öngyilkos. Az meg, hogy aki meghallgat egy zeneszámot az öngyilkos lesz az baromság. Rengetegszer hallottam, mert nagyon tetszik és még mindig itt vagyok. Nem lettem öngyilkos. Azt gondolom ezzel talán nem vagyok egyedül a világon.
2018. aug. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Aha jó én meg 10 millióért rád írok:DD
2018. aug. 10. 12:10
 6/7 anonim ***** válasza:

5

Semmi baj, ha nem érted.

2018. aug. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmi bajod nem lesz tőle.Persze ha bebeszéled magadnak hogy lesz akkor lehet hogy lesz is.Csak nem a baba miatt.
2018. aug. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!