Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » A világon kb. mennyi vámpír...

A világon kb. mennyi vámpír él? És Magyarországon? Mennyire élnek más emberektől elzártan? Nagyon nehéz bekerülni a köreikbe?

Figyelt kérdés

2018. szept. 21. 22:24
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
94%
El kell keserítselek: se vámpírok, se vérfarkasok, se zombik nem léteznek.
2018. szept. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem zombik vannak. Arról lehet őket felismerni hogy nem működik az agyuk, és hisznek a vámpírokban.
2018. szept. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 Neurock ***** válasza:
86%
Magyarországon viszonylag kevés, mivel sok fokhagymát fogyasztunk. A lángosos közelében ne is keress vámpírt!
2018. szept. 23. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
94%

Én csak az 1-12 választ olvashattam, ezekre válaszolok.

Igazuk is van, meg nincs is. Bővebben lásd a wikipédiát (üsd be csak ezt az egy szót: vámpír! A többi megjelenőt pl. vámpírok bálja stb - mellőzd). Megtudod, hogy kétféle vámpír van:

1. amire a kérdező és a válaszolók is gondolnak- nagyjából emberi vagy állati alakot felvevő, élő emberek vérét szívó lény. ILYENEK NINCSENEK!

2). (Wikipédia, de magam is így tudtam, csak leellenőriztem): "Egy Dél-Amerikában élő denevérfaj (Vampirus spectrum). E jelentésváltozat használata igen ritkán fordul elő a beszélt és írott nyelvben, tekintve, hogy hozzáteszik; vámpírdenevér." EZEK VANNAK, ÉLNEK és valóban vért szívnak, de nem annyit, amitől az "áldozata" meghal. Testük kissé nagyobb, mint az általunk ismert, itteni denevéreké. (A szúnyog is vérszívó!)

2018. szept. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

#14 + a Renfield-szindróma, egy mentális betegség

[link]

2018. szept. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Tobb kaszt van, ezek titkos tarsasagok. Nagyon nehez bekerulni, csak azt valasszak be aki tenyleg fel tud mutatni valami egyedit
2018. szept. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Erről a Rendfield-szindrómáról most értesülök először. Eszerint tájékozatlan vagyok a témában...
2018. szept. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim válasza:
100%
A Mónika showban már szerepelt... Vámpír Ágiként vált ismertté. Tehát minimum egy van, méghozzá itt, Magyarországon :D
2018. szept. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Te sinter! :D
2018. szept. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Elsősorban Mexikóban élnek, ott úgy hívják őket hogy chupacabra.
2018. szept. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!