Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek lehetséges?

Szerintetek lehetséges?

Figyelt kérdés

Nagyszüleim neveltek fel, 12 éves koromig, a halálukig velük laktam. Nagyon ritkán szoktam velük álmodni, 13 év alatt ha kétszer előfordult.

Most viszont, pont a szülinapom éjszakáján azt álmodtam, hogy a Nagymamám megölel és pont a munkahelyemnel, a munkahelyemnel amire nagyon büszke vagyok, arra amit eddig ott elértem.

Mikor éjszaka felkeltem, egyből ez jött a fejembe: büszke rám. Az, hogy ez pont a szülinapom éjszakáján történt, az csak reggel esett le.

Úgy érzem, hogy felköszöntött engem és valóban, mintha büszke lenne rám.


Lehetséges szerintetek vagy csak bemesélem magamnak?



2018. okt. 19. 21:23
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem csak szeretnéd ha ő is láthatta volna és büszke lett volna rád.Te egy jó ember vagy.
2018. okt. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehetséges. Szép ajándék.:)
2018. okt. 20. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Bánki Tomi ***** válasza:
62%

Szia Kérdező!


Szerintem itt nem is az a kérdés, hogy lehetséges-e. Ez egy nagyon szép, ritka ajándék, ez az álom. Azok akiket nagyon szeretünk ott élnek bennünk tovább a szép emlékekkel.

2018. okt. 20. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehetséges.
2018. okt. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező. Szeretteink,akik eltávoztak, ünnepek táján meglátogatnak, néha napokat eltöltenek velünk,sajnos mi nem érzékeljük.Aki be tud lépni az álmainkba, az már nagyon fejlett szinten áll a szellemvilágban. Hidd el, a nagymamád valóban meglátogatott téged és felköszöntött szülinapodon. Csodálatos ajándék volt részéről, mondj köszönetet neki és egy áldást. Ha azt az érzést keltette benned,hogy büszke rád, akkor az is valójában, Én biztos vagyok benne, hogy támogatott álmaid elérésében és támogatni fog ezután is.
2018. okt. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Elnézést kérek, a legfontosabbat kihagytam. Lehet figyelmeztető jel is,hogy valami fontos esemény fog bekövetkezni az életedben,talán épp a munkahelyeden. Sajnos az én tapasztalatom az,hogy amikor valamelyik halott hozzátartozóm látogat meg álmomban,akkor mindig valami nagyon negativ esemény történik velem. Mindig figyelmeztetnek,de sajnos sokszor nem tudom értelmezni a figyelmeztető jeleket.
2018. okt. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!