Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Valaki be tudta avatni egy...

Valaki be tudta avatni egy kicsit mélyebben a vámpírok és boszorkányok világába?

Figyelt kérdés
Már kisgyermek korom óta érdekelnek ezek a misztikus lények, a vámpírok és a boszorkányok, sok könyvet olvastam ilyen témában. Valaki tudna nekem írni olyan információkat, amiket nem írnak le minden könyvben és nincs fennt a neten. Szóval olyan valós információkra lenne szükségem ami nem nagyon köztudott. (nagyon szeretem és érdekel ez a téma). Nyugodtan írjatok privátban :)

2018. okt. 26. 20:54
1 2
 1/11 Metionin ***** válasza:
100%
Maria Janion, A vámpír című könyvét olvasd el ha még nem tetted meg.
2018. okt. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
47%

valós információ nincs, mivel nem valós lények

onnan erednej, hogy mikor egy sírt felnyitottak akkor azt látták, hogy nőtt az ember körme és a haja

ez annak köszönhető, hogy a bőr elkezdett száradni és összébb aszalódott úgy az egész, ami olyan látszatot adott mintha nőttek volna

másik, nagy volt a hasuk, mint aki jól lakott, ugye a puffadás a bomlás miatt volt és vér volt a szájuk környékén ami szintén a bomlás egyik következménye (ha jól emlékszek)


és erre jöttek a paraszt mesék, hogy vért esznek és köztünk járnak, a hegyes szemfog és társai már hollywood szüleményei

a repülés, alak váltás, tükörbe nem látszódnak, halhatatlanok, csak vért esznek, nincs keringésük (nem ver a szívűk, szóval itt sántikál a dolog, mivel akkor az agyi funkciók se működnek)

2018. okt. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
23%

#2 vagyok

azt még hozzá tenném, hogy engem is nagyon érdekelnek az ilyenek

nagy rajongó vagyok az ilyen témába, csak sajnálom, hogy nincsenek ilyen dolgok és hogy csak anyi a világ sokszor amenyinek látszik :(

2018. okt. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Ypszilon1980 ***** válasza:
80%
Ezek csak elméletben léteznek, de érdekes dolgok. Anno engem is érdekelt, de sok jelentősége nincs annak, hogy foglalkozz vele, mivel nincsen semmi hatásuk a mi élő világunkra.
2018. okt. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%

Minden mesének megvan a valóságalapja,csak tudni kell hol keresni...


pl. Szabadkőműves rituálé a halhatatlanságért:


"A tobozmirigyet a napfény aktiválja. A szerotonint és a melatonint a fény és a sötétség szabályozza...amikor reggel fény éri, szerotonin sugárzik ki a tobozmirigyből,amikor sötétben vagy, melatonint termel..Tudjuk továbbá, hogy a melatonin képes visszafordítani az öregedési folyamatot. Ezért azt csinálták, hogy három napra beraktak egy sötét szobába, teljes sötétségbe és aztán jöttek a testvéreid, a szabadkőművesek, bejöttek és beraktak egy sötét, fény nélküli koporsóba,felvittek egy hegy tetejére,vagy egy magas épületre,valahová, ahonnan láthatod a napfelkeltét. A szemeid eközben be voltak kötve.Azután kivettek a koporsóból és a testvéreid odafordítottak téged a Nap irányába. Levették a kötést a szemedről és a Nap fénye eltalálta a szemeid. Három percen keresztül a Napba kellett nézned.Ilyenkor egyfajta pszichedelikus élmény történik.Az agyad ezzel egy rakás melatonint generál.Tudjuk, hogy a DMT anatómiailag nagyon hasonlít a szerotoninhoz. Szóval lényegében ez olyan, mintha kapnál egy adag endogén DMT-löketet. Ez a te saját DMT-d...a melatonin metilálódik. Azon nyomban átalakul

egy szuper-szerotoninná. Ezután visszatesznek a koporsóba és visszavisznek a sötét szobába. Ott kell maradnod 40 napig,teljes sötétségben..

Először melatonin amit a fény aktiválja, átalakul magas rezgésű szuper-szerotoninná,újra vissza a sötétbe, ott átalakul szuper-melatoninná, ami azon nyomban beindítja az életkor visszafordításának folyamatát.Állítólag a 40 nap alatt amíg ott vagy, 15-20 évet vissza tudsz fiatalodni..ezt követően még egy jó ideig éjszakai ember leszel...


...és ez csak a piramis legalja, a fölötte lévők már vért is isznak...és minden fönt van a neten...

2018. okt. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
20%
Valós információ: Vámpírok nem léteznek. Gondolom, te vagy az aki vámpírrá akar változni. Ébredj fel, a meselényeket csak a könyvekben-filmekben fogod megtalálni, a valóságban nem.
2018. okt. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
"a Napba kellett nézned.Ilyenkor egyfajta pszichedelikus élmény történik.Az agyad ezzel egy rakás melatonint generál." Ja, mert a melatonin, meg a fény akkora haverok.... bocsi, mégsem.
2018. okt. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
27%

6-7-eskének: senki nem akar vámpírrá változni,(bár azt mondják minden hülye magából indul ki,szóval ezt te biztosan jobban tudod)pl.az én válaszom lényege a mítoszban a valóságalapok megvilágítása volt a cél...a tobozmiriggyel kapcsolatban végezz még egy kis kutatást,(ne csak a biosz könyvekből)majd javaslom olvasd el még egyszer nagyon lassan amit írtam,azzal a résszel bezárólag,hogy "minden fönt van a neten" ...

ha gondolod szívesen elküldöm a linkeket...jahh,bocsi mégsem..

2018. okt. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
62%
Senki? Sorozatosan jön a kérdé s az ezós kategóriában- valószínűleg ettől a kérdezőtől hogy hogyan lehetne belőle vámpir..
2018. okt. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Aztán ott van a szabadkőműves páholyok rituáléinak történelmi háttere és magyarázata a Smaragdtáblákon mint az uralkodók időnkénti "alászállása" a piramisok alatti Amenti termeibe,ahol koporsókba feküdve energetikai megújulásra tesznek szert (egyéb módokon is)...

a világunkat háttérből irányító illuminati (közvetlen leszármazottak) hagyományőrző felsőbb családjai pedig időnként emberi vért (menstruációst is) fogyasztanak,hogy a megfelelő hormonokhoz hozzájutassák szervezetüket és a genetikai tisztaságot megőrizve az emberi forma és energetika erősödjön...


Érdemes az uralkodói szféra viselt dolgait nézegetni (Baál istenségtől kezdve,maya emberáldozatok),hiszen ezek a lények nem teljesen emberi genetikájukból kifolyólag hidegebb mentális szellemi síkokon és területeken mozognak és azokat az energiákat is képviselik..

A fokhagyma,ezüstkaró egyebek már valóban filmipari termék,viszont mindegyik szimbolikus eredetű..


A boszik egy természeti vallás képviselői,a wiccában mindent megtalálsz..


Törlök minden privit,ne írjatok...

2018. okt. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!