Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Léteznek szellemek, boszorkány...

Léteznek szellemek, boszorkányok vagy vámpírok?

Figyelt kérdés

2016. márc. 27. 11:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Vámpírok nem léteznek...ez meg mi? ááá segítség!
2016. márc. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Persze, hogy léteznek. Különben hogyan tudnának filmeket késziteni roluk? Probálj csak valami nem létezöt lefilmezni! Na ugye?
2016. márc. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
32%

Persze:DD

Én egy vámpír vagyok, o.társam boszorkány.


Az emberek fele imádja a vért és a sötétet... véletlen lenne?????



A válasz...

NEM LÉTEZNEK

2016. márc. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Szellem: Annak léteznek, aki hisz bennük, annak meg nem, akik pedig nem! A válasz: Talán (50%)

Boszorkány: Régen hittek bennük, mára meg csak nyálas regényekben és filmekben, jó esetben történelmi cuccokban találkozunk velük. Talán léteztek olyan emberek, akik banyának képzelték magukat, de akkor sem a seprűn lovagló szipirtyó volt az...

Vámpírok: Drakula létezett valamikor, meg vannak emberek, akik vámpírnak hiszik magukat és még mindemellett van ilyen betegség is (bár, szerintem ez pont az előző, hogy vámpírnak hiszi magát).

Szóval: Talán

Talán...

Nem nagyon...

2016. márc. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
67%
Üdv, a szellemek jelenlétét gyakorlatilag le is lehet mérni, az, hogy az pontosan az a szellem e amit úgy az ember átlagosan elképzel róla az más tészta. Boszorkányok léteznek, de nem egészen abban a formában ahogyan azt régebben elképzelték. Általában a rendkívül járatos spirituálisan érzékeny, és különböző mágiákat, ezotérikus eszközöket használó nők azok, akik az általad leírt, mai boszorkányság képviselői. Nem a tv-ben leadott ezo tv-s átverésről beszélek. Természetesen egy külső szkeptikus számára az általam leírtak is baromság. Általában a boszorkányok, férfi esetében boszorkány mesterek, jóslással, varázslással, alkímiával, idézéssel, gyógyítással, energia irányítással foglalkoznak. Azt, hogy pontosan hol találhatók ilyen emberek, arról gőzöm sincs. A vámpírok nem léteznek, abban a formában meg főleg nem, ahogyan az emberek elképzelik.
2016. márc. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
Nem léteznek! De viszont vam olyan amikor az ember megálmodja a jövőjét! Pl én is megálmodtam hogy meghal az egyik ismerősöm erre 2 hét után meghal!...
2016. márc. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Energiavámpir van csak segics egy kényes venaszonynak es rajosz h mer halt meg a párja korán..
2016. márc. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 6.! Lényegében a magadfajtákra mondták anno, hogy boszorkány, vagy valamilyen "varázslény".

Ajánlom, hogy írd le az összes álmodat, amire emlékszel. Lehet csak a halált álmodod meg, azt nagyon sokan valamiért. Az aki ténylegesen látja a jövőt, általában nem látja tisztán, mert nagy kárt okozna, sajnos nekem ebben van részem, nem olyan jó látni ezt az egészet. Nem szép :D

2016. márc. 29. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Pei válasza:
95%

Szerintem mind létezik/létezett.:)

Én is előre megszoktam álmodni a dolgokat és nem csak a rosszat:)

Most lehet idiótának fogok tünni de én szoktam "látni,érezni"a szellemeket:)

2016. márc. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
74%
Utolsó: Szerintem cseppet sem vagy idióta, egyesek érzékenyebbek az ilyen paranormális jelenségekre és képesek érzékelni/képesek voltak érzékelni (gyermekként) az efféle dolgokat. Én kisgyerek koromban (kb. 5-7 évesen) tudtam valamennyire érzékelni ezeket, de nem annyira "durván" mint egyesek. Csak láttam néha dolgokat, meg láttam valamit. (Bár, lehet, hogy csak túl élénk volt a fantáziám... ^-^")
2016. márc. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!