Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Tegnap este mikor mosogattam...

Családom kérdése:

Tegnap este mikor mosogattam láttam valami fehèr elsuhsno valamit gondoltam nem fontos ès nem mondtam a fèrjemnek, de tegnap èjjel 3-4 órakkor le eset valamina szekrènyről ami soha nem eset le. Mi lesz a következő? Honnan tudom jó szellem?

Figyelt kérdés
Segítenètek? Elégé megilyedtünk a fèrjemmel ès szeretnènk tudni mi fog jönni mèg!?

2019. jan. 25. 14:22
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
Az bizony egy elsushnó lesz. A rosszabbik fajta szellem.
2019. jan. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
28%
Én meg ma reggel kávét 🍵 ittam... Cukor nélkül!
2019. jan. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
27%
Az egy valamina.
2019. jan. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
31%

# 1

Nem elsushnó, hanem elsuhsno. Hatalmas különbség van a kettő közt. Míg az előbbi valóban negatív lény, addig a másik pozitív töltéssel rendelkezik. Ebből kifolyólag képes összegyűjteni a levegőben terjedő negativitást, úgy 13 méteres körzetben, ami által végül semleges lesz és eltűnik az éterben.

Tehát a következő két napra erős pesszimizmust és napi háromszori szóváltást javaslok.

2019. jan. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
22%

Senki nem tudja előre, hiszen még ő maga sem.

Ugyanígy eshetnek le tárgyak, stb.

2019. jan. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
46%

semmi nem lesz. egyszeri alkalom. álmotokban jelent volna meg. vagy hallhattátok volna vagy érezhettétek volna.

nyugodjatok le és úgy jobban megérzitek ha még ott van.

általában kellemes, könnyed érzés fogja el az embert. de van amikor nagyon roszz és olyan lehúzó érzés.


akármit éreztek legyetek nyugodtak.

szellemekkel lehet kommunkiálni. legtöbbjük értelmes.

vannak amelyek nem azok. bánjatok vele úgy mint egy élő emberrel. de szerintem ez csak egyszeri alkalom volt. véletlen stb. vagy megint kamu az egész.

2019. jan. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Azóta láttad még?
2019. jan. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kóbor szellem lehetett. Nem kell félned.
2019. jan. 27. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Sziasztok köszönöm a sok segitséget . Nekem van egy kis lányom akim1 éves és 2 honaps nagyon féltjük. Nem nem láttam , de éreztük pont ma kb este 8 órakor mikor a kicsikémet fürdettem csak úgy a játéka a földön lett a szekrényből. Amugy nem ez az első , hogy szellemel találkozok , mert mikor apukám meg halt 1 éven keresztül velem volt beszélgettünk stb sokat vittek agy turkászokhoz , de a végén tényleg nekem adtak igazat. Hogy beszélhetek egy idegen szellemel?
2019. jan. 30. 21:11
 10/10 anonim ***** válasza:
Ne turkászolj az orrodban.
2019. jan. 31. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!