Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogy kell démont kiűzni, ha...

Hogy kell démont kiűzni, ha nem megy, megölni? FONTOS!

Figyelt kérdés

2012. okt. 6. 03:10
1 2
 1/16 chrishu ***** válasza:
69%
Mutasd meg neki a számlákat.
2012. okt. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
84%
Itt egy nő, aki megölte az ördögöt. Nézd végig, mert sokat tanulhatsz tőle: http://www.youtube.com/watch?v=egbQGKU96iw
2012. okt. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 chrishu ***** válasza:
75%
Há jól van cigányokat védi a kormány nekik könnyű :D
2012. okt. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
49%
Tegyél ki néhány egérfogót.
2012. okt. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Elsőnek hívj egy keresztény papot. Majd ő megmondja mi a helyzet. Egyébként menj fel az oldalamra. www.telekinesis.atw.hu


itt találsz leírást hozzá. Remélem tudtam segíteni.

2012. okt. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
15%

Isten nincs, pokol nincs, démonok nincsenek.

Ha érzed a démont magad mellett, vagy ha hallod a hangját, akkor azt jelenti, hogy szkizofrén vagy, menj orvoshoz, most már vannak erős gyógyszerek is, habár nem biztos, hogy segítenek.

A testvérem angyalnak képzeli magát, és gyakran beszélget az angyal társaival vagy istennel, és nagyon gyakran fojtogatja magát, mondván, hogy az ördögöt fojtogatja.

De mióta szedi a gyógyszereket, és nem viszem templomba, azóta ritkábban fordul ez elő.

2012. okt. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
77%
Sosem értettem azokat az embereket, akik szerint nem léteznek ezek a dolgok, de még megindokolni sem tudja az álláspontját.Egyébként nem nagy cucc egy démont kiűzni.Köztudott a démonokról, hogyha tudod a nevét, akkor engedelmeskedik.Megkell tudni a démon nevét és ráparancsolni, hogy hagyja el az adott testet.
2012. okt. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Küld el az anyjába facebookon :D
2012. okt. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Hát akkor sajnálom a testvéredet, bár lehet, hogy ő tényleg látja őket és csak elfojtod vele. Én sem értettem soha, hogy hogy nem lehet ebben hinni. XD Nekem ez alap dolog. Démont megölni pedig szerintem nem lehet. Csak simán gyújt egy gyertyát, szór szét egy pici sót (nem tudom, de én ezt hallottam)és kérd meg, hogy menjen el.
2012. okt. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Sózd meg a fülét.
2012. okt. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!