Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Van bent valami a házban?!...

Van bent valami a házban?! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Anyám mondta telefonon hogy nyissam ki a kaput. Kimentem, kinyitottam. Azt amikor benentem, láttam hogy a LED szalag a konyhába ki, majd bekapcsolt. Mos itt vagyok az udvaron pólóban és az öcsémet várom.

2019. febr. 11. 16:02
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Húzd ki, ha valós a szellem nem kell neki áram, ő maga az energia, nálad vmi kontakt hiba lehet.
2019. febr. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ui. :míg kinyitottam a kaput, a bejárati ajtó nyitva volt. Ja és amikor kimentem, a kapu nyitva volt. Lehet hogy valaki beosont?!
2019. febr. 11. 16:06
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem r~g megjött az öcsém, és akkor vettem a bátorságot, hogy bejöjjek.Minden rendbe!Lehet, hogy tényleg csak kontakt hiba.
2019. febr. 11. 16:20
 4/7 anonim ***** válasza:
82%
Egyébként hány éves vagy?
2019. febr. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%
Egyértelműen kontakt hiba. Legközelebb elkezdi, húzd ki. Ha tényleg szellem van ott (de nincs) akkor neki nem kell áram, hogy ijeszgessen.
2019. febr. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
57%

Én magam spontán fel vagyok villanyozva, ha hús-vér emberbe botlok.


A szellem.

2019. febr. 12. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
38%
Nyugi , csak én szórakoztam a LEDekkel bocsi.
2019. febr. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!