Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bent a házban mivel szoktátok...

Bent a házban mivel szoktátok lefárasztani a nagy mozgásigényű kutyátokat? Mennyi idő alatt?

Figyelt kérdés
2018. nov. 27. 13:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Bent a házban sehogy. A kertben szoktam vele labdázni meg játszani. Aztán napi 2-3 óra séta, hétvégén meg túrázni szoktunk.


Nem tudom mekkora kutyád van, mert egy yorkiet le tudsz fárasztani azzal, ha az egyik szobából a másikba dobálod neki a labdát. De egy vizslának pl.ez nem elég. Szóval milyen kutyád van? :D

2018. nov. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nagy mozgásigényű kutyát nem igazán lehet,max agyilag lehet vele trükközni vagy elrejteni dolgokat,de egy aktív kutya csak ettől nem fog lefáradni.


Ha az eső miatt kérdezed, szerintem vidd el sétálni,labdázzatok,játsz vele aztán otthon meg megszárítód hajszárítóval.


Nekem kistestűm van mi is keveset sétáltunk ilyenkor,ő se szereti az esőt annyira,de mivel már egy hete nem tudom lefárasztani lakásban sem,kell neki a mozgás. Nem érdekelt elmentem vele sétálni fél óra séta,plusz fegyelmezés,ebbe volt 15 perc nagyon intenzív labda dobálás. Most kidőlt egy időre :D

De alapesetben ez édes kevés.

2018. nov. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Trükköket lehet tanítani, az megdolgoztatja az agyát, de lefárasztani szetintem képtelenség intenzív mozgás nélkül.

Én beöltözöm rendesen, a kutyáknak meg mindegy, hogy milyen az idő és ugyanúgy megyünk sétálni, labdázni, mint ha ragyogó idő lenne. Az enyémek teljesen gyagyák, ha kimarad a séta, úgyhogy nem foglalkozunk az időjárással.

2018. nov. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Rendezz neki kutya maratont! De most ez komoly kérdés? Van olyan hogy utca meg kutya futtató. De azt is leírhattad volna milyen kutyád van.
2018. nov. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
fitt labdán és/vagy ilyen egyensúlyozós kör alakú táblán csináltatok vele trükköket, 15-20 perc alatt elfárad mind fizikálisan, mind szellemileg.
2018. nov. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi naponta négyszer szoktuk levinni, hajnalban 15-20 perc, délelőtt 1 óra, délután 2-3 óra és este 45 perc körül. Ezen kívül ha idefent is pörög, akkor tanulással foglalom le. Jó pár trükköt tud már, de abból nem lehet kifogyni. Esetleg játszhatsz vele, de a szellemi lefárasztás is ugyanolyan fontos, mint a fizikai. //panellakás
2018. nov. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!