Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Tenyleg lakott a hold? Onnan...

Kis Szurke kérdése:

Tenyleg lakott a hold? Onnan koltozott az emberiseg a lapos foldre?

Figyelt kérdés
Kisfaludy Gyorgy es Aranyi Laszlo professzorok nagy sikeru tanulmanyaikban nem kevesebbet allitanak, es most ez meghokkento lesz, hogy az emberiseg a lapos holdrol koltozott par millio eve a lapos foldre. Ez megdobbento, nehez elhinni elsore, de vannak bizonyitekok. Pl a foldi oceanok eredete, amelyek a holdon levo atomhaboru utan "placcsantak" a foldre, kialakitva a fold oceanjait. Mit gondoltok errol?

#UFO #szürke #hihetetlen #eltérítés #időfizika #Laposföld-díj #Laposhold #AranyiLaszlo #Kisfaludyprofesszor #idegenlenyek
2019. febr. 24. 14:06
 1/6 anonim ***** válasza:
58%
Abból az anyagból én is kérek amit szívnak, mert erős tudatmodosító lehet.
2019. febr. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
68%
Te még komolyan ott tartassz hogy lapos a föld?! Nekem is passzolj a cuccból pls. Amm mutasd már meg ha lapos akkor van vége. Mutasd már meg.
2019. febr. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ebből a szerből én is kérek.
2019. febr. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem a lapos Napról költöztünk ide, a kúp alakú Földre.

A Hold pedig sajtból van, ez tény.

2019. febr. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
81%

Szóval azért van olyan sok kráter, mélyedés a holdon, mert atomháború volt?

Erre nem is gondoltam, köszi ezt a lehetőséget is felvetetted😂

2019. febr. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
46%

Feltétlenül


Birkapasztorkodasbol és köles termesztésbol éltek. Sajt meg volt bőven mert mint tudjuk sajtból van a Hold

2019. febr. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!