Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogyan lehet látni a várázslén...

Hogyan lehet látni a várázslényeket?

Figyelt kérdés

Tudom hogy baromság :DDD de hátha tudja valaki , és az király lenne :)


Kiméljetek a kioktatásból ha lehet,


Hát ha valaki tud választ adni a kérdésemre remélem valaki tudja hogy hogyan lehet látni.


2010. júl. 2. 23:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A harmadik szemeddel... ja, ha azzal nem tudsz bánni, akkor buktad.


Amúgy a TV-ben, meg a moziban van egy csomó... "Látlak Téged!".


Azt tudtad, hogy miért hívják amúgy az idegen lényeket úgy, hogy "Alien"?


Mert a földön nem "ÉL ILYEN"...

2010. júl. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Este, amikor alszol elfele, akkor a hátadon feküdj, lassan lélegezz és minden levegőkifújásnál a fejedben számolj felfele. Ha jól csinálod, olyan 30-40 után már fura bizsergést fogsz érezni, aztán meghatározatlan idő után bejöhet az alvásparalízis, egy félálomszerű állapot amiben egyszerre érzékelsz a külvilágból jövő ingereket és az agyadban generált álomképeket, szal lehet, hogy "varázslényeket" fogsz látni a szobádban.
2010. júl. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Isten ments, hogy kioktassalak, de én a múlt héten 6 Unicum és 4 sör után olyan varázslényekkel beszélgettem, hogy másnap alig bírtam letagadni...
2010. júl. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

:DD kösz a válaszokat hát egy kicsit meg vicceltettek , amit a második mondot te ezt már ki probáltad?

Nem veszélyes ez egy kicsit?

Majd lehet hogy ki probálom.

A harmadik szemet hogyan lehet meg nyitni?

2010. júl. 2. 23:34
 5/11 anonim ***** válasza:

Már kipróbáltam, sajnos mégcsak addig jutottam benne, amikor bejött a fura bizsergés, meg kezdett bevillanni pár agyban generált dolog, főleg halványan ilyen fényes villanások, de aztán nagyon álmos lettem és rendesen elaludtam.


Nem, nem veszélyes. Gyakorlatilag ez minden éjszaka megtörténik amikor elalszol. Ez csak az a jelenség, ahogy az agy átvált kinti ingerekből benti ingerek érzékelésére, a különbség annyi, hogy ezzel a kis trükkel tudatosan észlelheted az "átállást".

2010. júl. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
LSD-vel, ember, LSD-vel! :D
2010. júl. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
vagy gombázz be...
2010. júl. 4. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
:D kösz a válaszokat.
2010. júl. 4. 08:43
 9/11 anonim ***** válasza:
Az első válaszadó jelentkezzen nálam...szinte biztos vagyok benne, hogy minimum 16 órát vagyok vele naponta... (bocsi, de ezt nem hagyhattam ki X3)
2010. júl. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
a kérdés íróját sunáznám
2010. júl. 5. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!