Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Tuudtok olyan videót linkelni...

Tuudtok olyan videót linkelni ahol véleményetek szerint igazi szellemeket lehet látni?

Figyelt kérdés
2011. márc. 26. 08:14
1 2
 1/17 BlackSword ***** válasza:
57%

Sajnos nem, mert szellemek nem léteznek...

Állítás: Valaki itt egy másik kérdésnél azt írta, hogy küld szellemeket...

Történés: Semmi...

Következtetés: Szellemek nem léteznek...

2011. márc. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

senki nem tud olyan videót létezni mert még egy szellemet sem sikerült lefilmezni.

miért? mert szellemek nem léteznek.

2011. márc. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

de léteznek!

az egyik barátunknál vannak!este előjönnek és tologatják a székeket meg csapkodják az ajtót!

és kérdésre válaszolva:sajnos nem mert szellemeket nem tudtak még lekamerázni

2011. márc. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Az a helyzet, h tuti van már reális videó szellemekről ill. ufokról csak nem hozzák nyilvánosságra, h elkerüljék a tömeghisztériát.
2011. márc. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Nem tudom ezek a felvételek mennyire hamisak avagy valódiak, azért egy megnézést érdemel szerintem:

[link]

2011. márc. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

* szóval egy nézést megérdemel :)

Utolsó

2011. márc. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:

Héjj!

Azt senki sem tudhatja, léteznek-e szellemek, vagy sem. Az egy dolog, hogy valaki hisz bennük, vagy nem. Én hiszek bennük, mert tapasztaltam egyszer egy nagyon furcsa dolgot. De ez az én magánügyem. Senkit nem szabad leteremteni azért, mert olyanban hisz, amibe Te nem.

Én videókat nem tudok sajnos.

2011. márc. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat de meg köszönném, ha videókat linkelnétek... :(
2011. márc. 26. 20:14
 9/17 BlackSword ***** válasza:
0%
Már hogy a viharba lehetne olyan valamiről videó, ami nem is létezik...
2011. márc. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert valamit tudományosan a jelenlegi technikával nem tudunk mérni, kimutatni az még nem jelenti azt, hogy nem létezik vagy nem úgy van.

Pl Galileit is meg akarták égetni, mert azt merte mondani, hogy a Föld gömböjű. Ma meg már mi nézzük hülyének azokat akik azt hitték, hogy a Föld lapos.

Vagy ha azt mondtad volna 200 évvel ezelőtt, hogy a tested energiából áll akkor is lehülyéztek. Ma már tudjuk, hogy minden atomokból áll és az atomokban energia van. Ami összeáll hússá, bőrszövetté stb. De ezt korábban nem tudtuk kimutatni.

Ilyen a boirezonanciás vizsgálat is. Sok évig azt mondta az orvostudomány, hogy hülyeség ma már egyre több orvos használja.


Szóval azért mert nem tudjuk lefilmezni lefényképezni vagy egyéb módon érzékeltetni az még nem jelenti azt, hogy nem is léteznek.

2011. márc. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!