Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Vannak magyarországon bejelent...

Vannak magyarországon bejelentések bigfoot szerű lényekről?

Figyelt kérdés

2019. márc. 14. 15:12
 1/8 anonim ***** válasza:
17%
csak helyesírásról vannak
2019. márc. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
31%

Én egyszer láttam egyet a kertben kapálni. Fagyit sütött és pulykát vágott közben pedig fésülködött. Igen mindezt egyszerre.

Tudnak varázsolni és este bemásznak az idióta emberek ágya alá. Nézz be este az ágyad alá ott lesznek. ;)

2019. márc. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Utoljára Tiszakécskén talán xD
2019. márc. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%

Bigfoot (nagyláb) biztosan van, haverom lába 54-es.

Még sehol nem jelentettem - és nincs is szándékomban jelenteni.

2019. márc. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
25%
Lehet, nem tudom. De büzfoot lényt többet is ismerek. Bemutassalak néhánynak?
2019. márc. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Én eddig még csak medvedisznóembert láttam :c
2019. márc. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 peca1000 ***** válasza:

Mátranováki fanyűvő.


Többen is látták már, nem kamu.

2019. márc. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 amatorkriptozoologus ***** válasza:
100%

A sok idiótától eltekintve, nem, nem észletlek ilyen tipikus bigfoot szerű lényeket, ahoz hogy egy ekkora lény el tudjon bújni, nekünk nincsenek elég nagy erdeink. Egyébként nézz utána a gigantopythecusnak, mert ha ltezik bigfoot feltehetően ennek a fajnak a fejledtebb verziója, de az archeológusok is még kutatják ezt a fajt.


Magyarországon Fanyűvő van, de az eléggé érdekes. Nem olyan, mint a bigfoot, hanem ha hallottál róla, én inkább a "rake"-hez tudnám hasonlítani (persze a creepypasta verzió egy fiktív történet, senkinek sem fog semmi a szobájába mászni este hogy figyelje alvás közben...)ű


Lényeg ami lényeg, nem támadt még szemtanúra (akikkel beszéltem) De nem árt az óvatosság, mert sok olyan teóriát olvastam (melyekkel egyetértek) hogy nem lehet sem előember se nem majomember, hanem valami a kettő között (elveszett Darwini láncszem?) Egyébként 2011 környékén egy akkor új, "validált" anaklitikus módzserrel (egyébként fogalmam sincs arról a módszerről) de leszűkítették a felfedezetlen állatfajok számát, így az kb. 7-8 millió lett. Ma ismerünk 900 000-ret... És a tanulmány szerint a SZÁRAZFÖLDI!!! állatfajok 86%-a is ismeretlen. Persze ezek nem mind nagytetsű emlősök, de az arról készült kutatás szerint is van belőlük kb. 300 felfedezetlen faj. Ki tudja... Lehet egyik a fanyűvő?

2019. ápr. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!