Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Magyarországon lehet kapni...

Magyarországon lehet kapni palackba zárt szellemet, vagy hasonló érdekes eszközt?

Figyelt kérdés
Az ebay.com tele van ilyenekkel, bárki meg tudja nézni, hazai netes "boltokban" lehet ilyesmiket rendelni? Most nem arról szeretnék válaszokat olvasni, hogy ezekbe tényleg van e szellem, hanem az érdekel, hogy itt lehet e ilyesmiket rendelni, vagy csak külföldről?

2017. dec. 21. 19:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hú, azannya, és erre nem én jöttem rá....nagy üzlet......
2017. dec. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Természetesen van benne szellem, de amíg a palackban van, láthatatlan, ha meg kinyitod a palackot, elillan. Én azt javaslom, hogy ha veszel, a palackban csodáld őket...
2017. dec. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
Palackba zárt fing nem jó?
2017. dec. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%
Bár tudtam volna hamarabb, hogy van rá kereslet.Van itthon pár szellem, meg néhány üres szörpös, meg uborkás üveg, mindjárt palackozom őket, aztán felteszem Jófogásra.
2017. dec. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Itt mindent lehet kapni...
2017. dec. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

4-es:

Hagyd a fenébe a jófogást, ebből nagyobb üzlet lesz.:D

Saját webshop kell ide. És nem csak palackba zárt szellem.:D

2017. dec. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Eladó palackozott lepkefing 120.000 Ft/db drága de megéri ha kinyitod a palackot és felszívod a fingot akkor 1 kívánságod valóra válik ... valamelyik kívánságod... kitudja melyik...
2017. dec. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de régi lámpást, dzsinnel együtt, hirdettek valamelyik apróhirdetési oldalon.
2017. dec. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehet kapni. Minden palackba zárt szellem mellé most adnak akciósan két Pandora szelencéjét is.
2017. dec. 22. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Szia én már rendeltem ebayrol 6 ot, ha akarod az egyiket eladom neked. Tudok mellé adni palackba zárt angyalt is
2017. dec. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!