Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Milyen helyek, utak szerintete...

Milyen helyek, utak szerintetek a legfélelmetesebbek? Haverokkal akarunk el menni valami igazán félelmetes „túrára” csak nem tudjuk elképzelni mi lenne eléggé félelmetes. Szerintetek milyen helyek a legfélelmetesebbek általánosságban?

Figyelt kérdés
Temető kizárva azt már megjártuk de nem fostunk be eléggé.. :S
2010. júl. 3. 12:42
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Ez jó muri:D

Hol laksz?

A környékeden nincs vmi elhagyatott hely?

Vagy egy szellemváros?:D

2010. júl. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
A Transzfogarasi ut szerintem eleg felelmetes es ugyanakkor gyonyoru is. Nyaron lehet autoval nyomatni, egy pici hiba es mentek mind a szakadekba:)
2010. júl. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Törökszentmiklósi vagyok :)
2010. júl. 3. 13:04
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Valami jó nagy erdő éjszaka!


Bár attól is függ, mitől akarok félni... Nem tudom, hova valósiak vagytok, de valami jó kis ózdi cigánysoron úgy összefosnátok magatokat, hogy hihetetlen, meg amúgy jól meg is vernének meg ki is rabolnának, szal nem ajánlom :D

2010. júl. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Elsőre a Tápiószecsői cigánysor ugrott be, de mostanában Kabul külvárosában egy séta során is termelődik az adrenalin:)
2010. júl. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Itt is van cigánysor de ott a legnagyobb meg magyarázhatatlan jelenség a

" Gyere vissza te ribanc "

" Nem megyek mert múltkor is.."


Mi volt a múltkor?: D na ez az amire eddig keressük a választ:D különben ilyen furcsa dolgoktól mármint olyan fokozatosan parázunk egyre jobban és jobban és ááá:D

2010. júl. 3. 13:14
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Menejetek be egy erdő közepére, ahol nincs semmilyen világítás és mellette még dörögjön, villámoljon is, és garantáltan félelmetesebb lesz mint a temető. Ne legyen teli hold, mert akkor túl világos van és úgy nem olyan ijesztő.
2010. júl. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
44%

Ti dolgotok mit csinaltok, de.......ez elegge veszelyes lehet szerintem. Es minek keresni a bajt? Nincs nyugtod?

Valami felelmetesre, izgalmasra vagysz....hat.......gondold meg sok minen tortenhet es nem vegzodhet feltetlenul jol........

2010. júl. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Pont ez az hogy azért keressük a bajt hogy ha történne valami meg tudjuk magunkat védeni.. Köszi az ötleteket:D
2010. júl. 3. 16:14
 10/24 anonim ***** válasza:

Nem kéne a cigányokat leszolni :D


Szerintem a szellemturára akarsz menni tokyot ajálom , ott vannak szellemek menyetek ki a tokyo városból és keresetek egy elhagyatott vidéket ott táborozatok le és utána majd meséld el hogy mi történt:DDDDDD

2010. júl. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!