Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Milyen halál közeli élményeid...

Milyen halál közeli élményeid voltak, ill. az ismerőseidnek?

Figyelt kérdés
Sokan hasonlóról számolnak be, kívülről látják a testüket, szellemük van csak, fényes túlvilág...

2019. márc. 18. 22:41
1 2
 1/13 anonim válasza:
29%
Egyszer majdnem rámesett egy vasrúd
2019. márc. 19. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%
Apósom mesélte h amikor öngyilkos akart lenni elet halál közt az intenzíven jott erte 2 valaki a hóna alatt fogtak es repültek vele valami réten at azt mondja oda vittek valakihez o ugy gondolja az volt isten es mondta az a valaki h meg van dolga a világba engedje vissza , elengedtek es vissza zuhant a testébe.
2019. márc. 19. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
"Még van dolga" - ezt sokan mondják.
2019. márc. 19. 07:20
 4/13 anonim ***** válasza:
94%
Sógor lerepült a motorról. Lepergett az élete. Szó szerint. Azt mondta, minden benne volt.
2019. márc. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
51%
Paranoiás vagyok
2019. márc. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
47%
Egy baleset után voltam klinikai halál állapotában, leállt a szívem, kétszer kellett újraéleszteni. Nem volt sem fény, se alagút, se semmi hasonló, nem pergett le az életem a szemem előtt, pontosan ugyanolyan élmény, mint álom nélkül elaludni. Addig se hittem abban, hogy lenne bármi is a halál után, ezek után sem hiszek.
2019. márc. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
79%
Balesetben újra kellett éleszteni, olyan volt mintha aludtam volna.
2019. márc. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

3 alkalom volt,amikor műtét közben gond volt. Elsőnél mélyaltatásban voltam,abból semmi sem rémlik,mondták,hogy leállt a szívem,3-szor élesztettek újra. Másodiknál gerincérzéstelenítés volt,ott éreztem,hogy valami nem oké,hallottam még ahogy elkezdtek sípolni a gépek,lassítva láttam ahogy az anesztes kapkodni kezd és a mellkasomba betol egy injekciót,közben sorolta "anyuka,sehova sem megyünk,most vették ki a babát,szüksége van öciót

Harmadik alkalom kis altatás,missed ab.miatt ,ott volt egy érdekes "álom" 2 gyerek,1 kisfiú és 1 kislány egymás kezét fogták,elindultam feléjük ,de ők csak álltak és egyre távolodtak tőlem.Hátuk mögött fényesség,körülöttem mindenütt sötét.Aztán ők eltüntek,maradt a semmi. Majd felébredtem lekötözve,doki a fejem mellett,annyit mondott csak "Te élvezed,hogy ijesztgetsz minket?" ☺

2019. márc. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Majdnem elütött egy autó és kiskoromban elgázolt egy biciklis.
2019. márc. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Egész életemben kísért a halál. Kiveszek egy esetet ami talán a legközelebb áll ahhoz, amit kérdezel. Részegen úszás közben elfogyott a kakaó és elmerültem. Ahogy telt meg a tüdőm vízzel az elején nagyon kellemetlen volt, utána meg megnyugodtam. Akkor már félig ájult voltam, de valami határozott nyugalmat éreztem és elfogadtam, hogy itt bizony most vége a sztorinak. Utolért végül a halál. Ekkor az egyik barátom, aki szintén velem volt látta hogy baj van és vhogy kicibált és kitapostam belőlem a vizet. Így még mindig itt vagyok. De már rég nem kéne.
2019. márc. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!