Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ha nem léteznek természetfelet...

Ha nem léteznek természetfeletti lények, akkor miért van az, hogy sok ember tapasztal ilyesmit?

Figyelt kérdés
Sok ember át él hasonlókat,mégis azt mondják,hogy ilyesmik nem léteznek.
2019. márc. 29. 16:25
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Abból a sok emberből hánynak is volt hiteles bizonyítéka az állításra? Mert amúgy állítani mindent lehet, nálam például egy láthatatlan sárkány lakik a szekrényben...
2019. márc. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%

Milyesmit?

Hogy sok ember tapasztal valamit amirőp nem tudja megmondani, mi volt, az teljesen normális, mivel nem ismeri az adott helyzet minden körülményét, nem ismeri az adott jelenséget, stb.

Hogy a saját tudatlanságába aztán belemagyarázza hogy az valami természetfeletti akármicsoda volt, az már egy másik kérdés, de értelemszerűen nem lesz valami hiteles...

2019. márc. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
63%
Mikor kicsi voltam sokszor nem tudtam elaludni csak bámultam a sötét szobát. Bevallom nem szerettem sötétben lenni és minden kis zajra, fényre, felfigyeltem féltem na. Ahogy egyre fáradtabb lettem egyre rosszabb, furcsább dolgokra gondoltam ami a sötétben lehet. Mégsem volt ott semmi. Érted a lényeget? Nincs ott semmi csak te hiszed, kapcsold fel a villanyt és te is láthatod.
2019. márc. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
31%
Aki tényleg lát ilyen dolgokat, annak érdemes lenne kivizsgáltatni magát.
2019. márc. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
51%

Vannak akik tapasztalnak és vannak, akik nem.Illetve még többen lehetnek,akik ugyan tapasztalnak, de még a saját szemüknek sem hisznek. Kitalálnak valami racionális magyarázatot és azzal lezárják.

Bizonyára a hihetetlennek tűnő jelenségek is természetesek, csak még nem találtak rá egyértelmű magyarázatot, sokan pedig nagyon félnek az ismeretlentől.A materialisták félnek.Az "ezosok" kíváncsiak és kutatnak.Ez a külömbség.

2019. márc. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, mit értesz természetfeletti alatt
2019. márc. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is éltem át megmagyarázhatatlan történést, többször is. Mégsem hiszem, hogy természetfeletti lények okozták, vagyis, szerintem van rá magyarázat, de nem vetem el, hogy egy apró százalékban valami lény volt. Mivel megcsalhatnak többször is az érzékeink, és történhetnek érdekes véletlenek, ezért bennem nagyobb százalékban lesz az, hogy nem természetfeletti dolog történt, minthogy az. Addig amíg egy szellem nem jelenik meg teljesen előttem, és nem vagyok semmi hatása alatt, vagy nem bomlik az agyam, addig nem fogom elhinni teljesen. Csak nagyon kis százalékban. Legalábbis én így vagyok vele.
2019. márc. 31. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Juj micsoda logika! Kapcsold fel a villanyt és láthatod... Ez komoly? Érvelni képtelen idióta a társaság nagy része...
2020. jún. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!