Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Az egyik szem tökéletes, a...

Az egyik szem tökéletes, a másik nagyon rossz! Van valakinek jogosítványa ilyen szemekkel?

Figyelt kérdés
2011. febr. 14. 14:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Apám egyik szemére totál nem lát mégis van neki.
2011. febr. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A helyedben én szemészhez mennék, kontaktlencsét viselhetsz, és ennyi, lehet vezetni.
2011. febr. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem vagyok naprakész, de olyan embereknek is lehetett jogosítványuk régebben, akiknek csak egy szemük volt. Kötelezővé tették a mindkét oldali külső visszapillantó tükröt, és ennyi volt a kikötés. Barátnőm férjének is egyik szeme műszem volt, és volt jogsija. (azóta elhunyt, azért írtam múlt időben)
2011. febr. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem a szememen szürkehályog volt az orvosnál az egy méterre levő számokat nem láttam. Megkaptam az orvosit rá, hogy szemüveggel vezethetek. Igaz azóta mütétem volt és most minden rendben van. Ámbár olvasáshoz továbbra is kell szemüveg de messzebre látok nagyon jól /2-3 m-re is.
2011. febr. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!