Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek az alkimisták...

Szerintetek az alkimisták valóban tudtak homunculust vegyi úton elő állítani?

Figyelt kérdés

2019. júl. 8. 20:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Az hogy szerintem képesek voltak,vagy nem,vajmi keveset nyom a latba.

De a véleményem az,hogy nem.

2019. júl. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
41%
Csak abban a laborban, ahol az Örök Élet Italát is és ahol ólomból aranyat tudtak csinálni!
2019. júl. 9. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

hát nemrég láttam egy videót. sajnos nem értek angolúl.de a lényeg h van egy ősrégi "recept" miszerint tojásból lehet alkotni olyan lényeket amiket csak szeretnénk.

a pasas megcsinálta a cuccot. belefecskendezte a tojásba. később fura hosszúkás lény csontváza-porcszerkezete alakúlt ki. széttörte a tojást. szóval nemfejlődhetett ki. igazán megvárhatta volna. vagy több tojáson is tesztelhette volna. érdekes h a tojásba belefecskendezte, szóval kilyukasztotta és mégis kialakúlt egy fura-amúgy elienszerű váz. ha eleve egy tyúkba fecskendezte volna szerintem akkor a tojás tényleg kifejlődött volna és életképes szörnyet alkothattak volna.

amúgy az ősi feljegyzésekben nem tyúktojással hanem kígyótojással csinálták meg. szóval mégjobb eredményt lehetett volna elérni kígyótojással, vagy kígyó nősténnyel. ha még ráadásúl értenénk a sejtmanipulációkhoz akkor akár egy új embert is el lehet készíteni ezek alapján.istenhez hasonló lényt pedig spirituális -lélek szinten lévő beavatkozásokkal-vagyis amit igazán az alkimistákra mondjuk---amit egyébként a közember "mágiának-varázskodásnak" tud le.

vagyis csak azt látja h mormog, vagy rajzol, vagy rituális dolgokat művel és aból alakúl valami.


sajnos a videót nem találom. nemrég néztem pedig kb egy hónapja. és most már rengeteg új videó van vagy régebbiket raktak fel mintha új lenne.


szóval a válaszom: igen. az alkimisták tudtak homonkuluszt létrehozni.

2019. júl. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!