Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Elatkozott tàrgyat vettem volna?

Elatkozott tàrgyat vettem volna?

Figyelt kérdés

Elkezdtem hobbiból régi érméket gyűjteni. Tegnap sikerült egy 1938-as évjàrathoz jutnom. Reggelre csalàdtagom szörnyű dolgot àlmodott. A lényege az volt, hogy valaki meghal. Azt mondta, korábban valaki a családban àlmodott olyat és meg is történt. Ma reggelre egy tegnap esti ima után rosszat àlmodtam. Kis kedvencem megbénult àlmomban. Valaki bántotta. Családom tönkrement, a legkedvesebb hozzàm pedig megőrült. Az àlom végén valaki azt mondta, beteg vagyok. Nos, valóban. Lázzal keltem fel. Torkom fàj, és beszélni is alig tudok. Tudom, hogy léteznek ilyenek, de nem akarom elhinni, hogy velem történik. Most mit tegyek, szerintetek mi ez? Tegyem szentelt vízbe, zàrjam le... vagy?

Köszönöm a segítséget.



#Átok #tàrgy
2019. júl. 14. 06:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs összefüggés az érme és a sorozatos rossz álom közt. Sajnos előbb-utóbb meghal az ember, és ez nem a tárgyaktól függ, hanem ilyen az élet. Azzal viszont lehet összefüggés, hogy bujkált már benned a vírusos betegség és rosszat álmodtál emiatt. Jobbulást, pihenj, ne rágódj semmin most.
2019. júl. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Nem az érme tehet róla. Többszáz középkori érmém van, jól néznék ki ha ezek elkezdenének “rosszalkodni”. Ezek csak pénzdarabok, történelmi szempontból érdekességek, de semmi több annál. Elátkozott tárgyak nincsenek.
2019. júl. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
65%
Lehet, hogy átkozott, lehet, hogy nem.Minél régebbi egy tárgy, annál több jó és rossz energiát hordoz másoktól, amelyek visszahathatnak. De legfontosabb, hogy te mivel "töltöd fel", milyen érzéseket kapcsolsz hozzá. Ha megszületett a fejedben, hogy az érme rossz hatással van, akkor azt is fogod tapasztalni. Tehát legjobb, ha megválsz tőle.
2019. júl. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
54%

Vidd el a paphoz/lelkészhez, hogy űzze ki belőle a gonoszt, és szentelje meg.


(még ha nem is erről van szó, lehet csak pszichésen gondolod be az egészet, de ez segíteni fog - legalábbis megnyugtatni téged)

2019. júl. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
35%

Lehet pont azért volt még beszerezhető, mert a korábbi gazdái elhunytak miatta...


részvétem. dobd ki azonnal nem éri meg ilyen tárgyat gyűjteni. megszállta a sátán

2019. júl. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
27%
Milyen tárgy?
2019. júl. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Néha a megérzéseink már elmondják az igazságot, ha te magadtól azt képzeled, hogy ez a tárgy az oka, ideje lenne továbbadnod. Ki tudja, hogy min ment keresztül a pénz.


De az első legfontosabb dolog, ne félj és erre ne is gondolj, a félelem csak rosszabbá teszi az eféle dolgokat, egyfajta tábla, hogy gyertek itt vagyok. Szóóval....



Én azt mondtam, egy hobbiból gyűjtött érme nem ér annyit, amennyi rosszat már okozott ez a dolog. Még ha sikerülne is megtisztíttatnod valahogy lehet, hogy késő lesz vagy már beindul egy folyamat.

2019. júl. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

egyszerűen vállj meg tőle. ennyi.

minél közönségesebben annál jobb.

ha ennyi bajt okozott akkor az az érme nem érdemel olyan jó helyet, mint ami nálad volt.

2019. júl. 16. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Emberek, ébresztő! NINCSENEK elátkozott tárgyak. Legfeljebb hiszékeny, együgyű, babonás emberek. Aki képes elhinni, hogy tragédiák történhetnek egy pénzérme miatt ami el van átkozva, annak Lipótmezőn a helye. Ja nem, mert sajnos bezárták, a betegeket pedig szélnek eresztették. Valószínűleg ezért hemzseg itt annyi ember az ezotéria rovatban, és agyal mindenféle lehetetlen marhaságon.
2019. júl. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!