Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szerintetek mi lenen az első,...

Szerintetek mi lenen az első, ha a földönkívüliek nyíltan kezdeményeznének velünk kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy mi mit tennénk, és ők mit tennének. Vegyétek figyelembe az emberi természetet.........
2010. júl. 16. 11:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem vmi olyasmi lenne, mint a Bolygó neve:Föld elején, amikor a tailonok (vagy hogy kell írni) idelátogattak a földre és felajánlanak egyes technikai dolgokat. De szerintem nem az amerikai elnökhöz mennének, hanem mindegyiknek elmondanák a saját nyelvén, hogyha gondolják, nagyon szívesen bejelentkeznek:)
2010. júl. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De ha úgy nézzük, az ember miatt lettek kitalálva az elnökök. Mivel hataloméhesek vagyunk. Na most ha a földönkívüliek nem emberszabásúak, akkor valszeg nem fogják egy könnyen meg érteni a mi rendszerünket:D
2010. júl. 16. 12:04
 3/10 anonim ***** válasza:

Sztem az emberek 1 resze panikba esne.

Ha a bolygonkra jonnenek termeszetesen sokal fejlettebek lehetnek igy remelhetoleg a nyelvet is bexelik.Na szoval ha idejonnenek 1 hologramot iditanak ki a hajobol es ugy bexelnek mert nem hinnem ,h minden orszagba elmennek.

2010. júl. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Kétségbe esnének az illetékesek, és megpróbálnák lebombázni az Idegeneket. Az Idegenek válaszcsapással reagálnának a fogadtatásra. Vagy: eleve azért jönnének, hogy az általuk teremtett, de elburjánzott életet megszakítsák, illetve életképes bolygót találjanak: és így minket kiírtani. Bármi elképzelhető, egy biztos, százak, ezrek, tízezrek fanatikusan gyűlnének össze adott pontokon, hogy üdvözöljék az égi látogatókat. Mások elvonulnának szépen csendben egy elhagyatott, barlangos tájra félelmükben.
2010. júl. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 BlackSword ***** válasza:
Egybeesés...
2010. júl. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 BlackSword ***** válasza:

Sorri, az előző vagyok, azt nem ide szántam...

Mi lenne az első lépés... Valamiféle kapcsolatfelvétel... Kommunikációfajta keresése... a szándékok felmérése... Aztán jön az, aminek jönnie kell...

2010. júl. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
És még a hívőkről nem is beszéltünk :O.....még azok is elkezdenek kavarni.....hát.....érdekes lenne:D. Vagy inkább szomorú....
2010. júl. 16. 15:33
 8/10 anonim ***** válasza:
Egy nagy gangbang buli, vazelinnal, lidocainnal, több téglányi kokainnal.. aztán leülnének tárgyalni. Illetve nem is, mert ülni nem tudnának:)
2010. aug. 4. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A válasz írója 80%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 07-16 12:12


szerintem jobban beszelnek a nyelvet mint te (gondolok arra hogy "bexelik" )

2010. szept. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
az biztos, ha szembetalálkoznék egy földönkívülivel, magamaláhugyoznék (főleg ha egyedül lennék sötétben)
2010. nov. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!