Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A szkeptikusok hogyan képzelik...

A szkeptikusok hogyan képzelik el egy valódi ET civilizációt?

Figyelt kérdés

A hagyományos tudományos vonal is csak feltételezésekbe megy bele, mégis megakarja szabni, hogy viselkedjen ET ha megjelenik, s mivel az UFO jelenségek ET-jei nem úgy viselkednek, ahogy elvárják, nem hisznek bennük.


Az igazi George Adamski



2019. dec. 28. 16:43
 1/5 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

leirtad kifejtesben:

"hagyományos tudományos vonal is csak feltételezésekbe megy bele, mégis megakarja szabni, hogy viselkedjen ET ha megjelenik"


ezeket nem ismered de feltetelezed hogy vannak? (ez esetben engem es biztos sokan masokat is erdekelnek egy rovid osszefoglalo)

ha pedig ismered?

2019. dec. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A szkeptikus elvárja, hogy az új ismereteket igazolják mielőtt azt igaznak fogadnánk el. Az UFO észlelések egyikéről sem lett eddig tudományosan igazolva, hogy ET lényekkel lenne kapcsolatban, sőt ilyenek létezésére jelenleg egyáltalán nincs igazolt ismeretünk.


ET lények, földönkívüli élet létezése valószínű (az ismert Univerzum méretei és törvényszerűségei alapján), de szintén nem igazolt tény.


Egy feltételezett ET civilizáció lehet nálunk sokkal fejlettebb és sokkal fejletlenebb is. A saját földi civilizációnk fejlődési üteméből kiindulva valószínűtlen eset, hogy fejlettsége a miénkhez nagyon közel álljon. Ha sokkal fejletlenebb mint mi, akkor mi fogunk elmenni hozzájuk, tehát nem repkednek körülöttünk. Ha viszont sokkal fejlettebbek álunk és nem akarnak kapcsolatot felvenni velünk, akkor tudnak róla gondoskodni, hogy mi ne tudjunk róluk, mert a megfigyelés egyik legfontosabb módszertani szabálya, hogy a megfigyelési eljárás nem lehet hatással a megfigyelt folyamatra.

2019. dec. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Mojjo ***** válasza:

"mégis megakarja szabni, hogy viselkedjen"


Akarja a ragya. Nem tudom, ezt hol álmodtad, de nyugodtan felejtsd el.

2019. dec. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

"Akarja a ragya. Nem tudom, ezt hol álmodtad, de nyugodtan felejtsd el."


Mire fel a másik már pont eztírja:


" nem akarnak kapcsolatot felvenni velünk, akkor tudnak róla gondoskodni, hogy mi ne tudjunk róluk, mert a megfigyelés egyik legfontosabb módszertani szabálya, hogy a megfigyelési eljárás nem lehet hatással a megfigyelt folyamatra."


Honnan lehet tudni, hogy ők hogyan figyelnek meg? Vagy hogy nem-e egy teszt, hogy a különböző jelenésekre hogyan reagál az ember?

2020. jan. 2. 07:53
 5/5 anonim válasza:
Szia. A szeptikus osztályon dolgozom. De szkeptikus is vagyok. Nem gondolkodtam ilyesmin a kórház szeptikus osztályban. Sorry.
2020. febr. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!