Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Miért izgatja az idegeneket,...

Miért izgatja az idegeneket, az emberek sorsa? Ki talál ki ilyet?

Figyelt kérdés
Nem tudom, én nem érzem annyira jelentősnek a fajunkat, hogy reptilek, szürkék, kékek és Szíriusziak pesztráljanak. Szerintem van jobb dolgunk is...(bel-kül politika, egymás elleni harcok stb.)Honnét jött az ötlet? Ha valóban fejlettebb fajok, milyen érdek fűzi őket az emberiséghez?

2019. dec. 31. 20:48
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
57%
Az idegenek számára igenis fontos az emberiség. Rajtunk áll vagy bukik a galaxys sórsa
2019. dec. 31. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 ******?! ***** válasza:
18%
Az idegenek ésszerűtlenek.
2019. dec. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

Rajtunk áll vagy bukik a galaxys sórsa?

Miért? A holdnál nem voltunk messzebb, ők meg tényleg csak azért utaznának fényéveket, hogy velünk szórakozzanak?

2019. dec. 31. 23:04
 4/26 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
mert az ember a legfontosabb leny a galaxisban
2020. jan. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 D-Mano ***** válasza:
55%

Többféle motivációjuk is van, de ezek közül némelyiket csak akkor értheted meg, ha azt is megérted, hogy ők nem emberek, azaz: más mentalitásuk, más érzelemviláguk, más vágyaik vannak, mint az embereknek, tehát más dolgok motiválják őket, mint az embereket. Plusz teljesen más tudatszinten vannak.


A reptileknek is több motivációja van, de az egyik pl. életenergiaként hasznosítani/ lecsapolni az emberek negatív érzelmeiből, szenvedéseiből keletkező energiákat az asztrálsíkon.


A szürkék meg többek közt szeretnek velünk kísérletezni, kb. úgy, mint mi a laboratóriumi patkányokkal.


De ajánlom Szemrád Nándor blogját és előadásvideóit a témában.


[link]

2020. jan. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
49%
HA vannak idegenek és HA érdekli őket az ember sorsa, akkor indítékuk ugyanaz, mint a rovartudósnak a hangyaboly megfigyelése, vizsgálata-
2020. jan. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
76%
Mi a rokonaik vagyunk.
2020. jan. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
68%

"Szerintem van jobb dolgunk is...(bel-kül politika, egymás elleni harcok stb.)"


Hát ezen jót nevettem

2020. jan. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

[link]


Szerinted milyen haszon lehet ezen a puha fedeles könyvön? :)

2020. jan. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

#5 és #6 na én ezekkel tudok azonosulni, mármint számomra elfogadhatóbb a megfigyelési és a kísérleti alany, vagy a 'energia' ellátás. Zordnak zord s nem is szimpatikus sőt ijesztő csak, ennek több értelmét látom...

(#5 Szemrád Nándor írásaiból az egészet vagy van konkrét ajánlatod?)


#8 miért is?

#9 jó magam megtanúltam a szíriuszi rovást, kíváncsiságból, meglepó hogy valóban bármelyik olvasható (hol a székely-magyar rovással, hol az ékírással vegyül...az egyiptomira már nem volt humorom)

ott merült fel néhány kérdés... Ufok építették a piramisokat? A miénk az elő "fejlett" civilizáció?

Valóban Idegenek az ó világ Istenei vagy a természeti erők Istenítése képmása?stb... + ez.


Ha feltételezzük, hogy léteznek nálunk fejlettebb fajok, akkor miért lennénk nekik fontosabbak, vagy náluk fontosabbak a galaxisnak? komolyan nem értem...


Mind e mellet, hiszek abban hogy vannak/lehetnek, nálunk fejlettebb fajok, közel-távol, de miért is lennénk nekik vagy a galaxisnak nélkülözhetetlenek?


Egy időben hallgattam "galaktikus konföderáció" és a blackgoo (fekete ragacs) sorozatokat, többször végig hallgatva egyes részeit, érdekesek és elgondolkodtatóak, voltak. különösen az utóbbi.

ezeket hallgatva merült fel e kérdés, valóban szükségünk van a fényezésre? S mi bújik meg mögötte?

2020. jan. 1. 23:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!