Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ezotéria » UFO észlelések

A kérdés

Miért nem áll ki az Amerikai Egyesült Államok elnöke a VILÁG elé S vallja be azt, amit màr mindenki tud?

Mindenki tudja, hogy globàlid hazugsàgba pròbálnak minket ringatni az UFO-k létezése kapcsàn, köszönhetően a NASA-nak és persze a katonaságnak.

Vajon mikor lessz gerince ennek a nagyhatalomnak a világ szeme elê àllni S bevallani: egész végig hazudtunk?

Kérdések hasonló témákban: idegen, földönkívüli, UFO

jan. 10. 00:35  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
UFO kategória!

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/20Időpont jan. 10. 09:08 Privát üzenet
Még csak január eleje van, és máris megszületett az év legnaivabb kérdése.

A válasz 64%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/20Időpont jan. 10. 09:15 Privát üzenet
Én eddig ezt nem tudtam. Akkor nem vagyok mindenki? :(

A válasz 73%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/20Időpont jan. 10. 09:19 Privát üzenet

Miért kéne kiállnia, ha ez egy közismert dolog szerinted?

Mi újat tudna mondani, és kinek?

(leszámitva az előző válaszolót :)

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/20Időpont jan. 10. 10:12 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Mert az, hogy kiáll és elismeri, az megint más, mint hogy csak 10001 teória és elmélet születik ezzel kapcsolatban az emberek fejében.

# 5/20Időpont jan. 10. 10:17 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Szerintem, de csak szerintem...

A kérdés adott, más emberek véleményét, teóriájátt szeretném meghallgatni ezzel kapcsolatban.

Ja, a kérdést nem az UFO kategóriába írtam, sorry...

# 6/20Időpont jan. 10. 10:21 Privát üzenet

Én pl nem tudom.

Ezért nem áll ki, mert tudja, hogy én nem tudom.

A válasz 59%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/20Időpont jan. 10. 10:25 Privát üzenet

Pedig ott a helye, mivel UFO-król van szó benne.

Tudod, a hadsereg pl. már közzétett információkat a UFO kutatásairól.

Ha te ennél többet szeretnél erről tudni, akkor épülj be hozzájuk.

Hadititkokat nyilván nem fognak "bevallani".

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/20Időpont jan. 10. 10:26 Privát üzenet
gublug nevű felhasználó válasza:

Eleg sok kerdest vetne fel es hisztit amikre nincsenek felkeszulve a kormanyok, ILLETVE nagyon sok idot s energiat emesztene fel a megvalaszolasuk es hetkoznapi rendszerbe simitasuk.

Gondolj bele, egy klonozasrol vagy eutanaziarol sem tudnak a kormanyok igazan rendelkezni mert mindig ott vannak a vallasosak, tuntetok meg mittudomen, s csak keltik a feszultseget.

Nem kell tobb feszultseg a vilagba.

Nezd meg Magyarorszagon mi megy a Migráncsozassal! Pedig ezek emberek a szomszed foldekrol, s nem is ufok!

A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/20Időpont jan. 10. 10:56 Privát üzenet
Mert gyíkok. Pontosabban reptíliáőnok

A válasz 70%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 41%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/20Időpont jan. 10. 11:20 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mi történt Irán és az USA között, hogy most mindenki a Harmadik Világháborúról beszél?
Az amerikai filmekben az elnököt miért tüntetik fel mindig egy olyan áldott jó embernek, akinek mindenki issza a szavát, és még az életét is kockára teszi a nemzetért? (Pl. : A függetlenség napja)
Amerika miért nem háborúzott még Indiával, miközben már mindenki mással volt összetűzés?
Miért van mindenki annyira oda az USA-ért? Ha Orosz-Usa-háború lenne tuti usa nyerne? Ilyeneket miért hisznek el az emberek? Reklámozni, show-t csinálni tud amerika de az orosz sem a középkorban él.
Az amerikai filmekben és sorozatokban miért van az, hogy ha éjjel felkelnek, mindenki beleiszik a dobozos tejbe? Ez annyira klisé, ki iszik egyáltalán tejet szomjúság ellen?
Mondanátok amerikai nagy érdekességeket ( olyan "durvát" mint pl a titanic, tehát amit mindenki ismer)?

Kérdések az Ezotéria rovatbólKérdések az UFO észlelések rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!