Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Talán valamilyen idegen...

Talán valamilyen idegen invázió van kilátásba hogy az usa hivatalosan beismerte az ufók létezését?

Figyelt kérdés

Az usa hadserege beismerte hogy olyan légijárművet üldöztek ami képes volt mikrohiperugrásokra és hatalmas sebességre,amire egy ország repülője sem volna képes.


A pilóták és a hadsereg vezetője szerint is ufó volt,mégpedig nagyon fejlett.


Link1: [link]

Link2: [link]

Link3: [link]


az usa hadserege pedig csak tudja kinek mije van,akár titkos akár nem.


De miért pont most? Miért nem hamarabb mondták el az igazat?

Talán készül valami nagy a hátérben ami miatt mindenkinek tudni kell az igazat?



2020. jan. 20. 03:07
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

# 10 logikus felvetés, miért hívná fel bármelyik katonai hatalom magára a figyelmet hogy mije van és mit tud.

Egyébként a drónőrület előtt is voltak UFO észlelések. Földről lehet amatőr csillagászok felvételein látni ilyeneket, ahogyan a Hold körül láthatóak.


Már-ki

2020. jan. 23. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nem invázió hanem máig is annyira titkos az idegenekkel történő együttműködés hogy ezt kellett cselekedniük.

Rengeteg hadititok nyilvánosságra kerülne az energialobbiról, gazdaságról, politikáról és magyarázkodhatna mindenki akik az orrunknál fogva irányítanak bennünket. Olyan ez kábé mint ahogy Orbi vezeti az országot.

2020. febr. 22. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ja, azt elfelejtettem hogy én is abban az időben láttam egy pontosan úgy mozgó és viselkedő UFO csoportot a keleti égbolton, ráadásul többedmagammal. Egyébként eléggé szkeptikus voltam az ilyesmivel de akkor az elég bizonyíték volt számomra hogy igenis léteznek és itt járnak alkalomadtán.
2020. febr. 22. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Az ötvenes évek óta vannak dokumentált UFO esetek. Ha valamelyik nagyhatalomnak 70+ éve a kezében lenne ilyen szintű technológia, már réges rég a világot uralná.
2021. szept. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!