Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szerintetek a Bibliának lehet...

Szerintetek a Bibliának lehet valamennyi koze a foldonkivuliekhez?

Figyelt kérdés
2020. márc. 23. 12:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%

Hát látszik mennyit ér ez az oldal, tele van tagadó barmokkal, akik csak lepontozni tudnak. Leírja valaki a legjobb, legrészletesebb, legátfogóbb, és a valósághoz legközelebb álló válaszokat, és egy nagy büdös nullát kap érte. Hát szép kis rovat ez is.

Aki meg esetleg a tudományban tesz fel ilyet, annak meg rögtön felróják, hogy miért nem ide írja ki. Sőt, a moderátorok teszik át maguktól még azokat a kérdéseket is ide, amiknek az ezotériához csak közvetett módon van köze. Legalább azok pontoznák fel ezeket a jó hozzászólásokat, akik nyitottak a témára! Hát ez szép, a legjobb hozzászólások kapják a legalacsonyabb pontszámot. Tragédia.

2020. márc. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 zolo válasza:
25%
Nem régen láttam egy ismeretterjesztő filmet. Nagyon érdekes dolgok voltak benne. Lényegében minden vallásnál hasonló dolgok vannak. Van az isten mindegy hogyan hívják és megteremtette a földet és az élőlényeket. Vizsgálták a világon több helyen az emberek dns-t és az derült ki mindenkinek egy közös őse van. Az is nagyon érdekes volt, hogy egyedül az ember agya fejlődött csak nagy mértékben viszonylag rövid időn belül. A többi állat megmaradt az eredeti szintjén. Állítólag valaki beavatkozott az ember dns-ben. Ez lehet isten is vagy földönkívüli esetleg a kettő ugyanaz. Már őskori, ókori rajzokon is lehet olyan ábrázolást látni akik földönkívüliek lehettek.
2020. márc. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%
#12 Én is ilyen dolgokat írtam, csak a kérdés, a Biblia vonatkozásában. Meg is kaptam érte a nagy nullást többször is. 907 is hasonlókat írt, ő 56%-ot kapott mindezért, jelenleg legalábbis ennyin van. Akkor most hogy is van ez? Nem mintha égbekiáltóan fontosak lennének a százalékarányok, de legalább logika lenne benne. Ezt úgy értem, hogy ne kapjon ő is nullát, hanem az enyém is legyen legalább megközelítőleg annyi.
2020. márc. 28. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Mivel Isten földönkívüli, egyértelműen igen.
2020. márc. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!