Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » [907] hány földönkivüli...

[907] hány földönkivüli létezik összesen avagy hány olyan bolygó van amin vannak fejlet lények?

Figyelt kérdés
Kérlek válaszolj
2020. márc. 24. 23:00
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
ember, azt sem tudjuk egyáltalán léteznek-e
2020. márc. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
39%
Látom elég nagy megszállotja vagy 907 nevű gyereknek :D de válaszolok helyette is! Először is fegyverkezz fel ellenük keményfedeles nyelvtankkönyvekkel. Másodszor honnan kellene tudnunk hogy hány olyan bolygó van? Tuti hogy 10000 nél több is van ahol élnek értelmes lények. Harmadszor ne hidd el amit mondanak pl hogy vannak reptilián alakváltók a bolygón meg az ufos baromságokat mivel kitaláció az egész. Az lehetséges hogy voltak látogatóba de csak felderítésként gondolom de még ez sem biztos.
2020. márc. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Hold föld távolság 2 miliméter.
2020. márc. 25. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 907 ***** válasza:
67%
Az univerzum hatalmas, és folyamatosan tágul, és ez a tágulás következtet arra hogy az univerzum körül van valami, amiben tágulni tud, az is része, így következtethetünk arra hogy az univerzum végtelen számú, végtelen méretű, nincsenek határai és kezdő- végpontja, azaz térbelileg teljesen véget nem érő kiterjedésű. Ezt a hatalmas világegyetemet ember még nem járta be teljesen, és szinte lehetetlen hogy bejárja a felfoghatatlan mérete miatt, így rengeteg olyan bolygó, égitest létezhet amikről nem tudunk és lehet kialakult rajta élet, intelligens élőlényekkel. Ezért Kérdező, pontos számmal, adattal a kérdésedre nem tudok felelni, hiszen az maga lenne a csoda, ha mégis lehetséges volna ennyi mindent tudnunk, ennyi tudást birtokolnunk abban a mindenségben, amiben létezünk!
2020. márc. 25. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
#4 907 már válaszoltam helyetted te$$ó :D
2020. márc. 25. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Ha a mesterségesen előállított biorobotokat is beleszámítjuk akkor rengeteg. Lehet hogy mi is azok vagyunk? Lehet. Repliánok pedig nincsenek!
2020. márc. 25. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Captainus válasza:
80%

907 èn azt hittem vègülis megszàmolod őket. 😀😀😀 de igy bele gondolva igazad van szoktam követni a vàlaszaidat.

Erre kìvàncsì voltam èn is az ismeretlen bolygòkra nem is gondoltam bele ennyire mèlyen

2020. márc. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
82%
Több tiszteletet 907nek teljesen normálisan válaszolt hiszen!! bolygóból szerintem is sok olyan van amit nem ismerünk & élhetnek rajta csak messze van innen. Akik meg kötekedni járnak ide nincs jobb dolguk???
2020. márc. 28. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen 907 + azonak akik értelmes választ adtak
2020. márc. 28. 11:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!