Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ha létezik a földönkívüliek...

Ha létezik a földönkívüliek általi elrablás, van olyan is, amikor elviszik örökre az adott személyt? Hiteles forrás, beszámoló?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 4. 14:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
Nem lehet hiteles beszámoló,hisz akiket örökre elvisznek már nem tér vissza jelenteni erről.
2020. ápr. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
18%
2020. ápr. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
27%
Engem elvittek, gyíkká változtattak, de már elmúlt szerencsére. A beszámolóm természetesen hiteles, hiszen én mondom! A többi sorstárs is ugyanígy van vele.
2020. ápr. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
21%
Rendszeresen beszélgetek egy űrlénnyel hogy ne legyen idegen, de még nem rabolt el soha 😆
2020. ápr. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
59%
Mégis ki számolna be erről? A földönkívüliek vagy akit örökre elvittek? Nem értem a kérdés logikáját.
2020. ápr. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
23%
Nézd meg a negyedik típusú találkozások című filmet. Abban kapsz választ a kérdésedre.
2020. ápr. 5. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem van ilyen, de a fenti okból nincsen erről úgynevezett hiteles beszámoló.
2020. ápr. 5. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 907 ***** válasza:
71%
Szerintem sajnos előfordulhat, hatodik típusú találkozásnak nevezik amikor valakit örökre elvisznek. Jelentettek néhány eltűnést, melyet az idegenek tettének tulajdonítottak, soha nem lettek meg. Ez természetesen nem derült ki hogy valóban földönkívüliek műve volt e, nem mondom hogy hiteles információ, csak érdekes.
2020. ápr. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
És az is érdekes, hogy sokan úgy tűnnek el, hogy nem találják őket, tehát nyomtalanul, és még holttestet sem lelnek meg.
2020. ápr. 6. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
8%

HITELES forrás arról sincs, hogy valakit elvittek, aztán visszahozták.

Ki számolhatna be hitelesn arról, hogy elvitték, ám vissza sem hozták?

2020. ápr. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!