Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Az arcturusi faj a galaxis...

Az arcturusi faj a galaxis legfejlettebb humanoid faja?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 9. 00:11
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
31%

Hát, olyan fejlettnek képzeled el őket, amilyennek csak akarod.

Az én világomban a pukkantyúkok a legfejlettebbek, de csak azért mert ők találtak rá a rég elveszett lumbulábi hipertechnológiára, és a galádok megtartották maguknak. Ha véletlenül nem találják meg, akkor biztos az arcturusiak lennének fejlettebbek.

2020. ápr. 9. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 anonim ***** válasza:
27%
Ez egy komoly kérdés? :D A galaxisban a tudomány mai állása szerint csak a földön van élet amiről tudunk. Tehát egyértelmű hogy az emberek a legfejlettebbek. Minden más hülyeség amit filmekből meg ki tudja honnan vesznek az emberek (mint pl. ez az arcturusi faj) az kitalált dolog
2020. ápr. 9. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 anonim ***** válasza:
50%

El vagy tévedve utolsó!

Miért ne lehetne ilyen faj is, de te tisztában vagy vele h mekkora a galaxis?? Sőt olyan humanoid faj is létezik bárhol hogy már egymillió éves evóluciós technológiájuk van...

A mi technológiánk az nagyon padlón van még...

2020. ápr. 9. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 A kérdező kommentje:

Szerintem a kettes hozzászóló olyan, mintha a középkorból utazott volna ide közénk a jelenbe. Az egyest meg inkább nem is minősítem, a moderátorok helyében már töröltem volna.


Az, hogy valaki hogyan viszonyul ehhez a kérdéshez, az a saját döntése, de ilyet kijelenteni, hogy mi vagyunk a legfejlettebbek az egész galaxisban, még ha nem is ismernénk más fajokat, ez akkor is hihetetlenül nagy butaság és nagyképűség lenne.

2020. ápr. 9. 08:50
 5/58 anonim ***** válasza:
55%

Galaxison belül nem csak ők szerintem, amiket olvastam róluk, nem csak ők fejlettek, de szerintem itt felesleges ennél többet írni, és ezt a kérdést tárgyalni, mert több a troll.


De egy nagyon békés pacifista földönkívüli faj.


Ja és nem kérek privát leveleket.

2020. ápr. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 anonim ***** válasza:
Kérdező itt ne számíts arra, hogy megértik a kérdésed, szét fogják trollkodni. Előző voltam.
2020. ápr. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 anonim ***** válasza:
60%

"de ilyet kijelenteni, hogy mi vagyunk a legfejlettebbek az egész galaxisban"

Ez nyilvánvalóan arra vonatkozott, hogy jelen ismereteink alapján. Ha egyszer nincs ismert konkurencia, nem nehéz betölteni az első helyet :D

2020. ápr. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 A kérdező kommentje:
#7 Én viszont abból indulok ki, hogy vannak más ismert fajok.
2020. ápr. 9. 12:14
 9/58 anonim ***** válasza:
41%

Kettes válaszoló vagyok. Nem azt írtam hogy mi vagyunk a legfejlettebb mert HA van másik bolygón is élet és HA ott humanoidok élnek és HA fejlettebbek mint mi akkor persze nem mi vagyunk hanem ők. Viszont külön írtam is hogy a tudomány mai állása szerint. Mivel nem tudunk másik bolygót ahol élet lenne, ezért kizárásos alapon mi vagyunk a legfejlettebbek. Persze én is lehetségesnek tartom hogy van máshol is élet de nincs még rá semmi bizonyíték, és addig meg ez csak egy feltevés, egy elmélet, tehát nem lehet kimondani biztosra hogy van máshol is élet, azt meg főleg nem hogy hogyha van máshol is élet akkor ők fejlettebbek.

Remélem így érthetőbb amit írtam, bár szerintem elsőre sem fogalmaztam nehezen megérthető választ :D

2020. ápr. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 anonim ***** válasza:
52%

#8

Kiindulhatsz belőle, de ez nem fog változtatni a tényen, hogy nem ismerünk egyet se, így a jelenlegi ismereteink alapján kizárásos alapon mi vagyunk a legfejlettebbek.

2020. ápr. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!