Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ha ellátogatnál hozzánk...

Ha ellátogatnál hozzánk hasonló, de kevésbé fejlett humanoid lényekhez, mit reagálnál? Mert így mi lennénk az ufók az o szemukben.

Figyelt kérdés

Tegyuk fel, hogy az emberiség már annyira fejlett, hogy dimenziókat képes ugrani, fénysebességgel repulni, tehát mi domináljuk az univerzumot és találunk pl. hozzánk hasonló bolygót amin emberszeru lények vannak. Mit csinálnál? Leigáznád oket? Segítenél nekik? Megmutatnád a fejlettséghez vezeto utat?


Én békés szándékkal mennék, a jovobeni barátság reményében...



2016. febr. 24. 16:23
 1/6 acelsziv ***** válasza:
Semmit. Csöndben megfigyelném őket és hagynám a maguk útján fejlődni. Legfeljebb akkor avatkoznék be, ha épp magukat készülnének kiirtani valami háborúval.
2016. febr. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
28%
Hogy én mit csinálnék? Le sem szarnám őket. Csináljanak amit akarnak és én is azt csinálok amit akarok.
2016. febr. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mindenki foglalkozzon a maga dolgával. Nem vagyok megfigyelő. Attól, hogy léteznek a Földön kívül is hasonló élőlények még nem keltik fel az érdeklődésemet, hogy odautazzak és éveket töltsek a megfigyelésükkel. Van ennél jobb dolgom is, még az itteni fajtársak sem érdekelnek, nemhogy az idegenek.
2016. febr. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%
Ha egyébként hasonlók hozzánk kizárt, hogy ne avatkoznának bele. Merthogy az emberiség vagy bármelyik intelligens lény arról híres, hogy nem avatkozik bele mindenbe. És még mi tartjuk magunkat intelligens lényeknek? A csöndben maradás sem a mi reszortunk. Ha valamit meglehet változtatni vagy bele lehet kontárkodni, mi intelligens lények meg tesszük azt.
2016. febr. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Shai-Hulud ***** válasza:

Miért feltételezi minden idegen-hívő, hogy az idegen lények humanoidok lennének?

Miért ne lehetne rovarszerű, vagy akár számunkra teljesen idegen formájú?

2016. febr. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
69%
Ugyanazért amiért az isteneket antopomorfizálják. Az idegen-hívők ufói is egyfajta modern istenpótlék.
2016. febr. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!